Navraťte černému oblečení svou pravou barvu. Vybledlé kousky zachrání trocha kávy

Nejen lidé mají v oblibě kávu. Dobře udělá i černému oblečení, které díky této surovině bude znovu opravdu černé.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Černá barva se hodí naprosto ke všemu. To je možná ten důvod, proč si většina lidí kupuje oblečení hlavně této barvy. Každý má doma nějaké černé kalhoty, pár černých topů nebo triček, dámy pěkné černé šaty. Tím se zkrátka nedá nic zkazit. Avšak postupem času se může stát, že černá barva začne blednout a oblečení už nevypadá tak hezky. Ale nebojte se, i s tímto problémem si nyní budete umět hravě poradit.

Použijte oblíbený nápoj

Pokud si všimnete, že vaše oblíbené černé oblečení je už vybledlé, nemusíte hned chodit do obchodu pro nové. Existuje totiž trik, díky kterému bude barva opět dokonale černá. Budete k tomu potřebovat jen obyčejnou kávu. Nevěříte? Není nic jednoduššího, než to vyzkoušet. Potřebujete 2 šálky silné černé kávy, pračku a samozřejmě vybledlé kusy oblečení.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Možná se vám tomu stále nechce věřit, ale jakmile to vyzkoušíte, budete za tento trik rádi. Bude vám líto všech černých věcí, které jste vyhodili kvůli domněnce, že černou barvu už zkrátka nedostanete zpět. Po tomto procesu bude vaše černé oblečení opět jako nové a vy neutratíte ani korunu.

Jak na to

Nejprve si černé vybledlé oblečení dejte do pračky. Rozhodně mezi to ale nedávejte žádné jiné barvy. Do pračky poté vlijte 2 šálky uvařené černé kávy. Opravdu si dejte záležet na tom, aby byla silná, protože v tomto případě čím silnější, tím lepší. Na pračce nastavte program máchání a spusťte ji. Nyní už jen čekejte, až vaše šaty budou opět dokonale černé. Káva světlé kousky změní na hnědé a černé na více černé.

Zdroj: AirOws

Jak se o černé kousky staráte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Ne vždy je nutné utrácet tisíce v lékárně. Několik lidových medicín na bolest v krku i dráždivý kašel, které fungují skvěle
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Katka byla smířená s tím, že porodí mrtvé dítě. Naštěstí se z čista jasna objevil lékař, který má srdce na pravém místě
Události247.cz
Události247.cz
Rusy v EU čeká nepříjemná budoucnost. Pro některé z nich nastane obrovské omezování svobody
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč led v Antarktidě zelená: Anomální jev, který dostatečně vypovídá o stavu životního prostředí světa