Stop utrácení za nové holící strojky. Obyčejné džíny během vteřiny zajistí, že žiletka bude jako nová

Přinášíme vám velmi snadný a jednoduchý trik, kterým prodloužíte životnost žiletek. Jediné, co potřebujete, jsou staré džíny a opotřebované žiletky.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Připadá vám, že poslední dobou i žiletky vydrží kratší dobu než kdysi? Bohužel je to pravda. Nespočet výrobců totiž záměrně zkracuje životnost svých produktů, aby od nás získali více peněz. A to je právě ten problém, zejména když jde o výrobky, které skutečně potřebujeme pro každodenní použití, jako jsou například holicí strojky, které se příliš rychle opotřebovávají. No a my pro vás máme jednoduchý způsob, jak prodloužit životnost vašich žiletek.

A můžeme jít na to

Mějte hlavně na paměti, že žiletky musíte používat jemným přitlačením proti ostré straně (nikdy ne naopak) na džínovině. Vlastně podobného efektu dosáhnete, když použijete holicí strojek na pokožce ve směru růstu chlupů. V tomto případě chloupky neodstraníte, ale žiletku také pouze vyčistíte.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vezměte si staré džíny a pomalu po nich začněte přejíždět žiletkou. Po několika přejetích jsou žiletky jako nové. Tento trik funguje, protože nečistoty, chloupky a šupiny kůže jsou odstraňovány z čepelí díky vlastnostem džínoviny.

Prozraďte tento trik svému muži

V každém případě je tento trik velice užitečný a postupem času vám ušetří spoustu peněz. Muži často utrácejí velké peníze za drahé holicí strojky od různých značek. Místo toho by měli zkusit vyzkoušet tento trik a nebude potřeba často kupovat nové a drahé holicí strojky.

Pokud doma nemáte staré džíny, můžete také použít například jiný silný materiál nebo kůži. No, pokud vás tento trik zaujal, tak se určitě mrkněte na video.

Zdroj: Smarticular

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články