Tvrdý, tmavý vodní kámen přilepený na dně WC zmizí po prvním spláchnutí. Vše zařídí 1 levná tableta

Každý, kdo se snaží udržet svou domácnost v čistotě, se již pravděpodobně setkal s vodním kamenem. Podívejte se, jak se ho jednou provždy zbavit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ano, znečištění toalety je to nejhorší, s čím se můžete ve své domácnosti setkat. Každý se pravděpodobně obává toho, že právě tato místnost může pohoršit návštěvu či řemeslníky při různých opravách. Nyní se však dozvíte, jak problémům předcházet a zachovat si váš záchod provždy tak čistý, jako by byl z reklamy. Je to totiž především vodní kámen, který vás může trápit, a právě dnes se proto dozvíte, jak ho jednoduše odstranit. Nemusíte se však ničeho bát, opravdu to není žádná věda. 

Tabletky na čištění zubních protéz

Pokud se zajímáte o čistotu vašeho záchodu, pravděpodobně jste již slyšeli o použití tablet do myčky, které ho skvěle vyčistí. Ano, toto řešení je sice také skvělou možností, ale rozhodně je více takových přípravků, které se dají sehnat. A to podstatně levněji: Seznamte se tak s tabletami na čištění zubních protéz. Je jedno, jaký druh si koupíte, postačí vám totiž i ty nejlevnější a účinnost bude vždy stejná. Kromě toho pro běžnou údržbu použijete maximálně jednu tabletu týdně, takže vám celé balení vydrží poměrně dlouho.  

iZdroj fotografie: Unsplash

Ptáte se, jak vám vlastně mohou tyto tablety na čištění protéz pomoci? Je to jednoduché: velmi účinně si dokážou poradit s vodním kamenem, který je hlavní příčinou nevzhledného záchodu. Někteří odborníci dokonce tvrdí, že tyto tabletky čistí toaletu mnohem účinněji, než předražené a specializované čističe z obchodů. Obsahují v sobě totiž spoustu účinných složek, a proto stačí hodit do nádržky jednu jedinou tabletu a nechat ji působit přes noc. Ráno tak toaletu pouze spláchnete a vše bude dokonale čisté.

Jak často čistit WC tabletami 

Jestli si myslíte, že je nutné výše uvedené postupy opakovat denně nebo ob den, mýlíte se. Pokud totiž chcete mít čistou toaletu, postačí vám opravdu pouze jedna tableta týdně. Není na tom vůbec nic složitého, prostě jen hodíte tabletu do mísy a máte hotovo. Využití těchto tablet ve vaší domácnosti je však mnohem rozsáhlejší. Jestliže například neustále bojujete s ucpaným potrubím, zkuste do něj vhodit jednu tabletu, přelít ji horkou vodou a za několik minut je propláchnout. Budete překvapeni, jak účinně odstraníte všechny nečistoty. 

Jak čistíte vaši toaletu vy? 

Zdroj: The Spruce

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Darina Smoláková

Zobrazit další články