Vyvarujte se předmětům ukrývajícím negativní a zlou energii. Nalezené mince, panenky či šperky domů nenoste

Dost možná se vám někdy stalo, že jste našli na ulici minci, dali jste si ji do kapsy a potom se vám najednou začaly dít špatné věci.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na ulici se mnohdy dají najít opravdové poklady. Od různých mincí, šperků, jako jsou náramky nebo řetízky, až po děsivě vypadající panenky, které tedy někomu přijdou roztomilé. Láká vás vzít takový předmět s sebou domů? Raději to nedělejte. Po přečtení tohoto článku pochopíte, proč.

Nalezená mince na ulici

Asi každému se aspoň jednou stalo, že na ulici našel nějakou minci. Je opravdu lákavé si ji vzít, protože každá koruna navíc se hodí. I mnoho starověkých kultur věřilo, že vzít si nalezenou minci, přináší štěstí. Ale záleží na tom, na kterou stranu je mince otočená. Pokud je otočená hlavou nahoru, znamená to, že vám přinese štěstí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ale jestli jste našli minci otočenou hlavou dolů, pak se říká, že přináší hroznou smůlu a nikdy byste ji neměli ze země ani zvedat. Také na sebe mince vážou povahu člověka, který ji ztratil, proto si raději dobře rozmyslete, jestli ji vezmete nebo ne.

Panenky domů rozhodně neberte

Dost možná jste na ulici našli panenku, plyšáka nebo jinou hračku, která by se vašemu dítěti rozhodně moc líbila. Ale ať vás ani nenapadne ji brát domů. V těchto hračkách, a zejména v panenkách, se nachází skutečná zlá energie. A je možné, že existuje dobrý důvod, proč se panenky její majitel zbavil.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jedna žena, která žije v poklidné čtvrti Bensalemu sbírá panenky, které v sobě právě tu negativní energii mají. Říká, že z panenek často vycházejí duchové, což pozná tak, že slyší šepot a dokonce jedna byla tak prokletá, že po celou dobu, co ji měla doma, byla nemocná.

Šperk na ulici raději odneste na policii

Každý den uvidíte aspoň jeden inzerát o tom, že nějaký člověk něco ztratil. Když někdo najde ztracený šperk, hodně ho láká si tuto cennost nechat. Ale právě šperk může pro člověka, který ho ztratil, mít velkou citovou hodnotu. A kromě toho se říká, že ve ztracených špercích se ukrývá negativní energie.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Například takový diamant Hope přinesl smůlu všem lidem, kteří ho měli. Jedna žena věřila, že jí diamant přinese štěstí, že tuto „kletbu“ prolomí, ale šeredně se zmýlila. Krátce po tom, co ho dostala do rukou, jí zemřel syn, manžel se odstěhoval za milenkou a její dcera se předávkovala prášky na spaní. A ze ženy se stala alkoholička, která rok na to zemřela.

Už jste si někdy přinesli domů něco, co jste našli?

Zdroj: Wyrk, Buckscountycouriertimes, Dailymail, Myku

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Monika Hynčicová

Zobrazit další články