Okamžitě se jich zbavte. Rostliny, které přináší jen neštěstí a negativní energii, přesto je má téměř každý doma

Lidé si neumí představit domov bez nějaké rostliny. Ale bohužel některé z nich jsou sice krásné, ale opravdu nebezpečné.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hodně lidí miluje mít doma velké množství rostlin a tak si neustále pořizují nové a nové. A na tom není samozřejmě nic špatného, až na to, že některé druhy by ve vaší domácnosti rozhodně neměly být. A to z toho důvodu, že mohou být škodlivé pro vaše zdraví. Některé květiny totiž mají velice silnou energii. která může negativně ovlivnit váš život i vaši domácnost.

Jaké rostliny si rozhodně nepořizovat

Existuje hodně rostlin, které nejen, že vypadají doma dobře, ale také nevnášejí do domu žádnou negativní energii. Mezi pokojové rostliny, které do domu přinášejí neštěstí a smůlu, patří zejména:

  • břečťan nebo monstera
  • tchynin jazyk, difenbachia
  • kapradiny, calla
iZdroj fotografie: Depositphotos

Břečťan a monstera

Mnoho lidí si do bytu nepořídí břečťan a je to z opravdu dobrého důvodu. Tato rostlina totiž doslova vysává energii z majitelů domu. Kromě toho má tato rostlina velice negativní vliv na lidi a může je tlačit ke skromnému životu. Výsledkem je, že zejména muži potom opouštějí dům, ve kterém rostlina je.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Monstera patří do kategorie révy vinné. Dokáže vysávat pozitivní energii z lidí, kteří s ní žijí. A stejně jako břečťan přináší do domova neštěstí.

Tchynin jazyk a kapradiny

O kapradinách se dá říct, že jsou něco jako upíři. Zbavují člověka nejen energie, ale také zdraví a radosti. Kapradiny zbavují životně důležitých sil a domů nepřináší nic jiného než neštěstí. Tchynin jazyk patří mezi opravdu hodně populární rostliny. Mnoho lidí si ale neuvědomuje, že tato rostlina má silnou ničivou negativní energii.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Calla a difenbachia

Cally jsou květiny krásné a křehké, ale jejich přítomnost bohužel přináší do domu smutek a negativitu. Raději byste se této krásy měli vzdát a mít doma klid. Difenbachia obsahuje hodně jedovaté látky a může způsobit otravu. Kromě toho dokáže odstranit veškerou sílu a zdraví lidí, kteří tuhle rostlinu mají v domě. Raději pořádně zvažte, než se rozhodnete si ji pořídit domů.

Měli jste některou z těchto rostlin doma?

Zdroj: Better Homes & Gardens

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články