Dát podprsenku do mrazáku má hned 2 výhody: Trik šetří peníze a prodlužuje její životnost

Ani sebedražší podprsenka vám bohužel nevydrží věčně. Naštěstí existuje účinná vychytávka, která mnohonásobně prodlouží její životnost.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Bez podprsenky se žádná žena neobejde. Tento kousek spodního prádla je tedy nepostradatelnou výbavou, protože udržuje poprsí na svém místě, a navíc plní i estetickou funkci. Stylové podprsence se prostě nic nevyrovná a ženy se cítí ve skvěle padnoucím prádle sebevědomě.

Péče o podprsenku je složitější

Snad každá žena moc dobře ví, že nemůže prát podprsenku jako jiný druh oblečení. Je nutné držet se pokynů výrobce a sledovat symboly na štítcích. Dámy ji tedy perou většinou v ruce nebo ji vloží do bubnu pračky v síťce na prádlo a zapnou na nízkou teplotu. Ať už si vyberete jakoukoliv metodu, docílíte úspěchu, nicméně tím podprsenku ničíte, respektive jemná vlákna, z nichž je vyrobena.

Přečtěte si trik, který si ženy zamilovaly

Padnoucí podprsenky stojí nemalé peníze a je velká škoda, že se i kvalitní modely po pár vypráních natahují a nedrží svůj tvar. Pokud chcete této nepříjemnosti předejít a prodloužit oblíbenému kousku životnost, můžete využít jednoduchý trik, k němuž vám postačí běžný domácí spotřebič. Prostě vložíte podprsenku do mrazáku.

iZdroj fotografie: Pixabay

Postup je jednoduchý a účinný

Již po zakoupení podprsenky nemeškejte, pečlivě ji uzavřete do igelitového sáčku a vložte do mrazáku. Opravdu si nechte záležet na tom, abyste ji dokonale uzavřeli. Zajistíte tak, aby se do ní nedostaly pachy z jídla uskladněného v mrazáku. Podprsenku ponechte v mrazničce několik hodin, nejlépe však přes noc.

Spodní prádlo bude pružnější

Jakmile podprsenku z mrazáku další den vytáhnete, nechte ji při pokojové teplotě „rozmrznout“. Poté si ji můžete obléknout. Ihned pocítíte, že je model nepoškozený, neztrácí svůj tvar, a navíc ušetříte za praní. Za pomoci chladu jsou vlákna pružná a neroztahují se. Tento postup opakujte pravidelně zhruba jednou za 2 měsíce.

Jak pečujete o podprsenku vy?

Zdroj: ShyAway
Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Michaela Hajdová

Zobrazit další články