Vyřazenou sanitku přebudovali na pojízdnou chatu. Útulný, ale šikovný příbytek na kolech jim umožňuje chalupařit po celé zemi

V dnešní době už slovo dovolená neznamená pouze moře a přespávání v různých luxusních hotelech. S obytným vozem můžete procestovat celý svět.

i Zdroj fotografie: Depositphotos, se souhlasem Zyia Pictures
                   

Kdo to ještě nezažil, asi nepochopí, jak úžasné je cestovat s obytným vozem. Má to spoustu výhod, podíváte se, kam chcete, můžete tam být, jak dlouho se vám zachce, a hlavně nemusíte platit velkou částku za přespávání v hotelu. A obytný vůz lze nyní udělat vlastně z čehokoliv, dokonce i ze staré sanitky. Nevěříte? Tak se podívejte sami.

Z vyřazené sanitky obytný vůz

Tohle je projekt, ze kterého budete rozhodně nadšení. V současné době tým z USA přetváří bývalou sanitku Chevy Kodiak z roku 2008 na pěkný obytný vůz, jenž bude připravený na různá dobrodružství. Tato bývalá sanitka byla vyřazena ze služby v roce 2017 a je připravená na to, prožít svůj „důchod“ ve velkém stylu. Přeměnili ji na malý domek na kolech. Budete zírat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vůz je plně vybavený

Jelikož je to sanitka, uvnitř je spoustu úložného prostoru a také velké množství již vestavěných skříní, se kterými se dá dobře pracovat. Tým provedl kompletní opravu a zároveň zabudoval různé prvky, jako je pohodlná postel, toaleta, sprcha a plně vybavená kuchyň. Také nainstalovali kompletní solární systém a vodní nádrže.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poprvé vyjela na silnice

Po dokončení této přeměny vzali vůz, který pojmenovali Campulance, na velkou cestu, aby se ujistili, že udělali dobrou práci. Samozřejmě je pořád co vylepšovat, takže už teď mají nápady, jak ještě sanitku upraví, aby to bylo doladěno k dokonalosti.

A nyní se i vy můžete podívat na video, ve kterém je tohle první dobrodružství zaznamenáno. Tento nápad se týmu opravdu povedl. Přece jen, ne každého by napadlo udělat ze sanitky perfektní obytný vůz.

Co na tuto proměnu říkáte?

Zdroj: Livingbiginatinyhouse

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jednoduchá technika rytmického dýchání, která pomáhá aktivovat detoxikaci těla a zlepšit myšlení
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Malý chlapec z chudé rodiny musel dělat domácí úkoly pod pouliční lampou. V tom si ho všiml známý milionář
Události247.cz
Události247.cz
Rusko je na pokraji bankrotu. Podle ekonoma zbankrotuje do 24 hodin
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Některé alternativní zdroje energie vás připraví o slova. Jsou mezi nimi řasy, odpadky i městská infrastruktura