Pokud budete pracovat v této obci, dostanete mzdu 4 500 000 Kč. Možná hledají právě vás

Obce v odlehlých oblastech nabízí pracovní pozice s obrovským přivýdělkem. Stačí splnit určitá kritéria a na peníze si budete moci sáhnout i vy.

i Zdroj fotografie: Philip Coops / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Vydělat velké peníze je snem mnoha lidí, ovšem často je těžké vymyslet, jak na to. Se zajímavými nabídkami však přišly odlehlé skotské oblasti, kde žije poměrně málo lidí, ale zato vám tam za dobrou práci zaplatí i několik milionů korun každý rok. Samozřejmě to není jen tak a každý zájemce musí dle serveru iDnes splnit určitá kritéria. Pokud však na ně s přehledem dosáhnete, pak vás tamní zaměstnavatelé jistě zahltí různými nabídkami.

Vzhůru do Skotska za penězi

Pravděpodobně nejatraktivnější nabídku představilo skotské souostroví Hebridy, kde se hledají lékaři. Pokud tedy máte kvalifikaci a nic vám nebrání v tom, abyste si přivydělali, rozhodně stojí za to nabídku zvážit. Zaměstnavatelé vám tak v průměru každý rok zaplatí zhruba 4 500 000 Kč, přičemž pokud se s nimi domluvíte na delší spolupráci, mohou vám zajistit i další bonusy a výhodnější bydlení v dané obci. 

Za prací můžete vyjet i na nedaleký ostrov Rùm, který postrádá dostatek šikovných učitelů či učitelek do základní a mateřské školy. Tam vám je zaměstnavatel schopen vyplatit přes 150 000 Kč každý měsíc, což činí téměř 2 000 000 Kč každý rok. Kromě toho tyto pracovní pozice nejsou tak náročné a s trochou štěstí je může vykonávat naprosto každý. Na adbz jsme také již dříve psali o státním příspěvku pro každého, kdo dojíždí do práce. 

Pracovní záležitosti iZdroj fotografie: Depositphotos
Obce v odlehlých oblastech nabízí zaměstnání s výdělkem až několika milionů korun každý rok.

Hezké peníze můžete vydělat i v Česku 

Ačkoli se oproti výše uvedeným částkám nemohou průměrné české platy měřit, i na našem území je možné přijít si na hezké peníze. Nejde však přímo o práci jako takovou, ale spíše o příspěvky, které dostanete od dané obce. Jak například uvádí web ČeskýRozhlas, Havlíčkův Brod v minulosti nabízel bonus 30 000 Kč každému, kdo si tam zřídil trvalý pobyt a posléze si tam našel práci. Podobně jsou na tom pak třeba i některá menší města. 

Co si o takovém výdělku myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články