90letá Anna natolik miluje pletení, že si z vlny udělala i plot kolem domu. Sousedé nad jejím dílem smekají a už se jí hrnou zakázky

Pletení je zábavný způsob, jak si vyrobit vlastní šálu, svetr nebo například čepici. Tato žena se však rozhodla, že si okolo svého domu uplete plot.

i Zdroj fotografie: S vědomím Anne Eunson
i Zdroj fotografie: S vědomím Anne Eunson
i Zdroj fotografie: S vědomím Anne Eunson
i Zdroj fotografie: S vědomím Anne Eunson
Další 0 fotografie
                   

Anna Yunson, švadlena z Velké Británie, o které je známo, že má opravdu zlaté ruce, se rozhodla posunout své schopnosti na novou úroveň a uplést okolo svého domku plot – ano, skutečný plot. Tuto myšlenku zahlédla již dříve na internetu, a jelikož se dlouhé roky pohybuje ve svém oboru, přišlo jí to jako jedinečná dekorace, kterou jistě ocení každý kolemjdoucí. Netrvalo proto dlouho a žena se vrhla do díla. Nyní svůj výtvor sdílí na internetu a ocenit ho můžete i vy. 

Nádherná ozdoba prostředí

Anna přiznává, že již od svého dětství ráda vytvářela něco vlastníma rukama. Po letech zkušeností se doslechla, že se někdo pokouší uplést svůj vlastní plot okolo domu. Tato zpráva ji velmi nadchla, a proto se rozhodla, že to vyzkouší sama. Přeci jen se jedná o jedinečnou myšlenku, která nádherně dekoruje prostředí, ve kterém žije. Navíc se žena chtěla pochlubit sousedům svými díly. 

Aby však mohla Anna převést svůj jedinečný plán do reality, potřebovala získat všechny vhodné nástroje. Na internetu si proto vyhledala ty největší pletací jehlice a koupila silný černý provázek, který se obvykle používá k výrobě rybářských sítí. Od jejího nápadu neuplynulo mnoho času a již během několika dní bylo možné obdivovat nádherné dílo, které vytvářela. Chtělo to opravdu hodně času a úsilí na dokončení celého pleteného plotu, ovšem jak říká sama švadlenka, byla to pro ni spíše zábava než dřina.

Ploty nyní lemují celé město

Od nápadu k vytvoření plotu neuplynulo mnoho času a k domu Anny se začaly hrnout davy lidí, kteří obdivovali její nádherné dílo. Když navíc sousedé uviděli tuto krásu, požádali ženu, zda by jim nemohla uplést něco podobného pro jejich dům. Švadlenka tak měla velkou radost, že sousedé ocenili její práci, a dokonce mají zájem o to, aby pro ně vytvořila něco podobného. Žena se tak s radostí pustila do výroby dalších plotů pro své přátele, které nyní lemují celou ulici. 

iZdroj fotografie: S vědomím Anne Eunson


Ploty, které žena plete, se po nějaké době začaly objevovat také po celém městě. Vypadají naprosto krásně a zároveň se skvěle kombinují s různými stromy a rostlinami, protože jsou velmi tenké a úhledné. Anna je nyní velmi šťastná, protože může dělat svou oblíbenou věc, která je navíc prospěšná a těší všechny ostatní. Kromě toho je pletení tak velkých děl skvělým cvičením, které prospívá zdraví ženy. Je třeba poznamenat, že vytvoření jednoho takového výrobku jí trvá přibližně tři týdny.

Galerie

Další 0 fotografie

Jak by takový plot ladil k vašemu domu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Červená řepa podpoří zdraví srdce, jater, ledvin i střev
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
„Spletla jsem si osamělost s láskou. Zbytečně jsem se zapletla do manželství,“ říká nešťastná žena
Události247.cz
Události247.cz
Na opravu auta si lidé počkají: Servisy hlásí několikatýdenní čekací doby
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
„Černooké děti“ jsou podle některých výsledkem křížení s mimozemšťany. Kamioňák chvíli po setkání s nimi zemřel