Vzali obyčejné krychlové police za pár korun a během 1 dne z nich vytvořili mistrovské dílo. Mnoho lidí se už jejich nápadem inspirovalo

Pokud máte aspoň trošku času a jste zruční, vyzkoušejte svým dětem vytvořit tuto krásnou knihovnu. Hezčí ani v obchodě nekoupíte.

i Zdroj fotografie: S vědomím Jessica Breen
i Zdroj fotografie: S vědomím Jessica Breen
i Zdroj fotografie: S vědomím Jessica Breen
i Zdroj fotografie: S vědomím Jessica Breen
i Zdroj fotografie: S vědomím Jessica Breen
i Zdroj fotografie: S vědomím Jessica Breen
Další 2 fotografie
Další 2 fotografie
                   

Když jdete do obchodu s nábytkem, vždy byste si tam něco vybrali. Jenže bohužel ceny, které v těchto obchodech jsou, vás hodně často odradí od jakéhokoliv nákupu. Jeden manželský pár na tom byl úplně stejně, ale chtěl pěkně vyzdobit pokoj pro svoje děti. A tak se rozhodl, že vytvoří pěknou knihovničku, kterou by ani v žádném obchodě nekoupili.

Inspirovali se na Pinterestu

Jess a Sinclair Breen se chtěli přihlásit do populárního televizního seriálu pro kutily a tak se rozhodli, že postaví geometrickou knihovnu z obyčejných čtvercových polic. Tu nakonec vytvořili za méně než jeden den a přišla je na cca 17 000 korun. Brzy poté, co tento nápad sdíleli na internetu, se stal virálním a snažilo se jen napodobit velké množství lidí.

iZdroj fotografie: S vědomím Jessica Breen

Jess tento nápad dostala poté, co podobnou knihovnu viděla na Pinterestu. Na pomoc si přizvali muže, který se specializoval na grafický design, pár vytvořil návrh toho, jak by to mělo vypadat, se všemi potřebnými rozměry a úhly. Poté pořádně naplánovali, kam by tak knihovnu umístili a už nic nebránilo tomu, aby začali. Moc dobře totiž věděli, že v tomto případě záleží na každém milimetru.

Stihli to za jeden den

Bylo potřeba, aby police a knihy, které na nich budou, měly dostatečnou oporu. Z toho důvodu připevnili manželé ke své stávající zdi ještě silnější umělou zeď. A možná tomu nebudete chtít věřit, ale tento pár tuto knihovnu postavil, natřel barvou a pověsil na zeď za pouhý jeden den. Začali s tím v 8 hodin ráno a skončili o půlnoci téhož dne. A jejich děti jsou z této knihovny naprosto nadšení.

Jak se vám tato knihovna líbí?

Zdroj: HomeBuilding

Galerie

Další 2 fotografie
Další 2 fotografie
Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Mé srdce patří architektuře a designu, ozvláštnění webu ADBZ poutavými články a inspirativními nápady. Prostřednictvím mého obsahu objevíte nejnovější trendy, inovativní projekty a radu, jak propojit funkčnost s krásou. Jsem spolehlivou průvodkyní pro všechny milovníky architektury a designu, kteří hledají nové způsoby, jak oživit své domovy a prostory. Nechte se inspirovat nadšením a vstupte do světa tvůrčích možností.

Zobrazit další články