Ze starého karavanu vytvořila něco úžasného | adbz.cz
adbz.cz » Hobby » Ambiciózní 11letá slečna pečlivě šetřila, aby si mohla koupit obytný vůz. Z „vraku“ za 8 000 korun vytvořila něco božského

Ambiciózní 11letá slečna pečlivě šetřila, aby si mohla koupit obytný vůz. Z „vraku“ za 8 000 korun vytvořila něco božského

Mnoho lidí touží procestovat svět v krásném obytném domě. Ale že o tom sní i jedenáctiletá holčička, to nikdo nečekal.

karavan traktor zahrada
Zdroj fotografie: Se souhlasem Lauren Nelson

Když je člověku jedenáct let, většinou ho moc nezajímají věci, jako je architektura a předělávání domů. A když už, tak to dělá online ve hrách na internetu. Ale jedenáctiletá slečna Lauren Nelson měla už v tak mladém věku sen, o němž věděla, že si ho musí splnit. Všechny peníze, které kdy dostala, si pečlivě šetřila a jakmile měla potřebné množství, koupila si starý obytný vůz a udělala z něj parádní domek.

Nejprve se poradila s rodiči

Všechno to začalo tak, že Lauren uviděla v časopise obytný domek pro panenky, který byl ale opravdu hodně drahý. Když s tím, že si domek pro panenky koupí z našetřených peněz, přišla za rodiči, její otec se jí to snažil rozmluvit. Řekl jí, že by to bylo zbytečné, vynaložit takové peníze za hračku. A tak se společně domluvili na tom, že za to, co měla ušetřené, koupí opravdový obytný vůz.

Dlouhé roky měla svou obálku

Lauren si již od úplného dětství všechny své peníze, které dostala, šetřila. Přece jen vše, co chtěla, jí koupili rodiče a i oni chtěli, aby své první peníze utratila za něco pořádného. V pokojíku měla velkou obálku, do níž vždy dala úplně všechno, co dostala. Ať už se jednalo o pár korun nebo o větší bankovku, kterou jí někdo daroval třeba k Vánocům. Za tu dobu si dokázala našetřit více než 8 000 korun.

Vyjednávala s prodávajícím

Zanedlouho si Lauren všimla na internetu toho, že muž z vedlejšího města prodává moc pěkný karavan. Dívka se do něj okamžitě zamilovala a věděla, že ho zkrátka musí mít. Jenže potřebovala vyjednávat, protože muž ho chtěl prodat za 10 000 korun, ale ona měla jen 8 000. Naštěstí byl muž dobrý člověk a přišlo mu hezké, že si jeho auto chce koupit tak mladá slečna, takže souhlasil.

Vytvořila si krásný domov

Jakmile stál karavan u Lauren na zahradě, nemohla se dočkat, až si ho plně vybaví. Velice ráda se dívala na videa, kde lidé předělávali staré vozy do dokonalých domů, a právě těmito videi se chtěla inspirovat. V karavanu má opravdu vše, co potřebuje – krásnou ložnici, útulný obývák, kuchyni a také malou, ale dostačující koupelnu. V celém karavanu je dost úložných prostorů, což je potřeba. Lauren si tak konečně splnila svůj sen.

Jak se vám tento karavan líbí?

Zdroj: HomeBuilding