Až uvidíte, co se nachází pod tímhle domem na vodě, nebudete věřit svým očím

Všichni víme, že houpání na vodě prostě uklidňuje a my se tak můžeme uvolnit od každodenního stresu.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Manta Resort
                   

V dnešní době se každý snaží utéct z tohoto rušného a spěchajícího světa někam, kde budete mít klid a kde budete sami jen se svými nejbližšími. Snažíme se uniknout i od našich vlastních myšlenek a úkolů. V přírodě tak nějak vždy uklidníme svoje myšlenky a tak nějak celkově se zrelaxujeme. A co teprve být na moři a užívat si podmořský svět. Tento dům na vodě je úplně ideální pro každého návštěvníka.

Pod vodou se nachází místo, kde budete chtít trávit svůj čas

Menta Resort je malinký plovoucí hotel, který se nachází v blízkosti ostrova Pemba v Indickém oceánu asi 80 kilometrů od Tanzánie a asi 2 kilometry od majáku Ras Kigomasha. Je opravdu zajímavé, že pod tímhle hotýlkem, teda vlastně pod vodou, se nachází opravdu krásná ložnice. Návštěvník hotelu si tak může užít jak výhled nad vodou, tak i pod vodou.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Terasa a obývací pokoj poskytují příjemný komfort nad vodou, ale skleněným oknem ložnice se můžete kochat krásou podvodního světa. V tomto hotelu čas prostě plyne tak nějak pomaleji, než v normálním životě. Myslíme si, že tento hotel opravdu stojí za návštěvu.

Pokud se vám zachce, můžete se i potápět

Je nám jasné, že tento hotel nebude pro každého. Někdo, kdo má strach z vody by do tohoto hotelu nepřišel ani za nic. Ale pokud máte rádi vodu, a chtěli byste vidět i podvodní svět, je hotel přímo pro vás. A ti odvážnější z vás se mohou dokonce i potápět a tak se přiblížit všelijakým rybkám a různým mořským tvorům. Hotel je součástí švédských podvodních budov s názvem Underwater Hotels Gengber. Podívejte se na video, které vás tímto hotýlkem provede.

Zdroj: MantaResort

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články