Igelitový sáček napustila vodou, vhodila do něj pár mincí a zavěsila na okno. Nejlepší vychytávka tohoto roku

Některé vychytávky zní, jako by je vymyslel blázen. To jsou často ale ty nejlepší nápady, které existují. Lidé zkrátka vymyslí levné řešení každého problému.

 

 

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Toto je dost možná ta nejlevnější metoda, jak se zbavit otravného hmyzu. Vše, co budete potřebovat, jsou 4 mince a pevný sáček na zip. Tyto sáčky nejspíš používáte na zmrazení potravin. Už vás v létě nebude otravovat žádný hmyz, budou se vaší zahradě vyhýbat obloukem. Odpuzuje je totiž světlo odrážející se od vody a od mincí. Vyzkoušejte to.

Co budete potřebovat

Možná jste o triku s mincemi v pytli s vodou už slyšeli, není to totiž žádná novinka. Ale je pravdou, že se na internetu neustále dokola objevují informace o tomto triku. Je to jedna z mála věcí, která skutečně funguje. Mnoho lidí o této vychytávce stále ještě neví. Budete potřebovat pouze:

  • plastový sáček se zipem
  • klip
  • 4 mince
  • 2 polévkové lžíce vody
  • 2 lžičky soli
  • citronová šťáva

Příprava roztoku

Nejprve si smíchejte vodu se solí a vytvořte tak solný roztok. Přidejte do něj trošku citronové šťávy. Poté směs opatrně nalijte do uzavíratelného plastového sáčku. Z kancelářské sponky si vyrobte háček, na který si balíček jednoduše zavěsíte. Nyní vhoďte mince do sáčku a zavřete ho. Jediné, co teď musíte udělat, je zavěsit tento odpuzovač hmyzu na správné místo. Mouchy už vás trápit nebudou.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tento sáček vám bude sloužit opravdu dlouho, pokud se neprotrhne a voda tím pádem nevyteče. Takový nápad zachrání každého, koho v letních měsících otravuje všelijaký hmyz. Když několik těchto sáčků bude viset na správných místech, budou se mouchy vašemu domu vyhýbat obloukem.

Jak s hmyzem bojujete vy?

Zdroj: TheSpruce

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Mé srdce patří architektuře a designu, ozvláštnění webu ADBZ poutavými články a inspirativními nápady. Prostřednictvím mého obsahu objevíte nejnovější trendy, inovativní projekty a radu, jak propojit funkčnost s krásou. Jsem spolehlivou průvodkyní pro všechny milovníky architektury a designu, kteří hledají nové způsoby, jak oživit své domovy a prostory. Nechte se inspirovat nadšením a vstupte do světa tvůrčích možností.

Zobrazit další články