Vzal úplně nový stůl a vyříznul do něj 2 obří díry. Manželka s ním nepromluvila, dokud neviděla úchvatný výsledek

Chlazené nápoje jsou nezbytnou součástí letních dnů. Díky tomuto stolu už nebudete potřebovat ledničku, a přitom je budete mít vždy po ruce.

i Zdroj fotografie: iStock
i Zdroj fotografie: S vědomím uživatele Royboy
i Zdroj fotografie: S vědomím uživatele Royboy
i Zdroj fotografie: S vědomím uživatele Royboy
i Zdroj fotografie: S vědomím uživatele Royboy
i Zdroj fotografie: S vědomím uživatele Royboy
Další 2 fotografie
Další 2 fotografie
                   

Teplé letní dny se neobejdou bez večerních posezení a grilovaček, které se zase neobejdou bez vychlazených nápojů, ať už alkoholických, nebo nealkoholických. Tuto skutečnost bral na vědomí tvůrce tohoto geniálního stolu, který si zamiluje naprosto každý domácí kutil. Má totiž vestavěný chladič na pivo či víno, takže při posezení na zahradě budete mít své oblíbené nápoje přímo před nosem a úžasně vychlazené. 

Venkovní posezení během letních měsíců 

Venkovní posezení během letních dnů má rád pravděpodobně každý. Většinou můžete grilovat a popíjet se svými přáteli, aniž by vás trápila krutá zima nebo brzká tma. Mnoho lidí se však snaží své zahradní posezení neustále vylepšovat, aby dopřáli svým hostům tu nejlepší možnou pohodu a zážitek z návštěvy. Koho by ovšem napadlo, že člověk přijde s vlastním stolem s vestavěným chladičem na pivo a víno. Tento projekt si zaslouží naprosté uznání, protože si získává čím dál větší obdiv od domácích kutilů.

Stůl s vestavěným chladičem 

Do tohoto jedinečného projektu se můžete pustit i vy na své zahradě, neboť se jedná o začátečnickou záležitost pro každého kutila. Podle autora postup výroby tohoto díla netrvá dohromady déle než 20 hodin a odhadovaná cena se pohybuje okolo 5 000 korun. V tomto případě bylo použito červené dřevo a pololesklý lak, který stolu dodává nádhernou barvu. Pokud navíc nechcete sestavovat celý stůl, stačí si koupit vhodný dřevěný kus nebo použít ten, který máte již u sebe doma, a vylepšit jej o samotný chladič.

iZdroj fotografie: S vědomím uživatele Royboy

Základem tohoto stolu jsou dvě stejné mezery v jeho středu, do kterých autor zabudoval právě chladiče. Stačí vám pouze kladivo a několik hřebíků, abyste mohli jeho nápad aplikovat i u sebe. Důležité je však prvně zakoupit vhodné nádoby, které se na míru vejdou do vašeho stolu. Ty poté zespoda připevníte jiným kusem dřeva – nebo pokud jste kreativní, můžete použít i jiný materiál. Vezměte však v potaz, že do chladičů přijde následně led a plno lahví s tekutinou, a proto musí být dobře připevněny. 

Příjemné grilování

Díky tomuto stolu budou vaše budoucí grilovačky či zahradní posezení naprosto jedinečné a pravděpodobně tím také všechny inspirujete. Nyní si již nemusíte chodit neustále pro pivo do ledničky, ale v klidu si povídat s návštěvou a mít vychlazené nápoje přímo pod nosem. Jedná se navíc o velmi snadnou záležitost – autor o stolu hovoří jako o kutilském projektu pro úplné začátečníky. Rozhodně proto neváhejte a zkuste si doma postavit takovéto dílo, které posune vaše zahradní posezení na naprosto odlišnou úroveň. 

Galerie

Další 2 fotografie
Další 2 fotografie

Jaké jsou vaše zahradní vychytávky?

Zdroj: AnaWhite
Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články