Tchyně mě naučila dávat do záchodu čajové sáčky. Dokud jsem to nezkusila, nevěřila jsem, že to může mít nějaký účinek

Čajové sáčky mají širokou škálu využití. Dřív, než je vyhodíte do koše, se zamyslete, zda vám v domácnosti ještě nebudou platné. Tohle je jeden ze způsobů, jak je využít.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Pokud chcete mít čistý záchod, nemusíte kvůli tomu kupovat žádné drahé chemikálie. Ty jsou především zdraví škodlivé a někdy ani nejsou moc účinné. Většinou jsou také vcelku drahé, takže se rozhodně nevyplatí je kupovat. Naštěstí existují účinné domácí triky, které vám pomohou více než chemikálie. A jedním z nich je dát do záchodu čajové sáčky.

Čistá toaleta je základ

Asi žádná žena nemá ráda umývání koupelny, a především záchodu. Je to totiž věc, která se musí dělat pravidelně, na druhou stranu je tato očista velmi důležitá, protože v záchodě se usazuje opravdu velké množství bakterií, které se rychle množí. Možná jste nakoupili různé chemikálie, které slibují, že účinně bojují proti bakteriím, a po jejich prvním vyzkoušení jste zjistili, že to opravdu takový zázrak není.

iZdroj fotografie: Depositphotos

A pokud už i vy máte plné zuby různých věcí, které prodávají v obchodech, protože jejich účinek rozhodně není takový, jaký by měl být, je tu pro vás jedno velmi jednoduché řešení. Každý má doma aspoň jedno balení čaje, a kromě toho, že jeden čajový sáček se dá uvařit klidně i dvakrát, je tu ještě jedna věc, která se s ním dá dělat. Můžete ho zkusit použít při úklidu bytu a věřte tomu, že budete nadšení.

Je to rychlé a účinné řešení

Všechny přípravky, které koupíte v obchodě, jsou agresivní a mohou poškodit vaši pokožku. Proto opravdu není dobrý nápad je nakupovat. Naproti tomu čajový sáček je naprosto bezpečný a také cenově dostupný způsob, jak dokonale vyčistit toaletu. Tam, kde jsou problémy s tvrdou vodou, tento trik rozhodně ocení. Jediné, co musíte udělat, je položit několik mokrých čajových sáčků na místo, které chcete vyčistit.

Jakým způsobem čistíte záchod vy?

Zdroj: TheSpruce
Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Mé srdce patří architektuře a designu, ozvláštnění webu ADBZ poutavými články a inspirativními nápady. Prostřednictvím mého obsahu objevíte nejnovější trendy, inovativní projekty a radu, jak propojit funkčnost s krásou. Jsem spolehlivou průvodkyní pro všechny milovníky architektury a designu, kteří hledají nové způsoby, jak oživit své domovy a prostory. Nechte se inspirovat nadšením a vstupte do světa tvůrčích možností.

Zobrazit další články