Naskládala brambory do myčky a ukázala největší vychytávku tisíciletí. Šetří čas a zdokonaluje výsledek

Pokud máte rádi chytrá řešení, která vám pomohou a ušetří práci i čas, určitě musíte vyzkoušet i tuto vychytávku. Stačí naskládat brambory do myčky.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Je dost možné, že ve vaší domácnosti existuje jedna činnost, u které byste byli nejradši, kdybyste ji nemuseli dělat. Často si určitě říkáte, jestli náhodou neexistuje lepší a jednodušší řešení. U této vychytávky si možná budete dokonce klepat na čelo, ale můžeme vás ujistit, že to skutečně funguje. Jde o umývání brambor v myčce. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte.

Je to nesmysl?

Na internetu se nedávno objevila vychytávka, podle níž můžete brambory dát do myčky, která vám je opravdu důkladně očistí. Ale někteří lidé poznamenali, že když dáte brambory do myčky, tak se přece rovnou uvaří a vy je budete muset ihned použít. Takže je tu otázka, jestli opravdu stojí za to metodu vyzkoušet.

Připravte brambory

Nejprve si vyberte pěkné brambory, jejich množství samozřejmě přizpůsobte tomu, jak velký oběd máte v plánu dělat. Poté brambory postupně umístěte do koše myčky a uspořádejte je podle velikosti. Ujistěte se, že větší kusy jsou dostatečně daleko od sebe, aby je myčka zvládla všechny dobře opláchnout.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zapněte myčku

Nastavte myčku na program oplachování studenou vodou. Je velmi důležité, abyste do ní nepřidali žádný čisticí prostředek. Také si musíte být jisti tím, že oplachujete studenou vodou, jinak by se brambory mohly opravdu začít vařit. Nakonec brambory vyndejte z myčky a použijte papírovou utěrku, aby absorbovala veškerou vlhkost. A můžete je dát do trouby nebo do oleje.

Jaké vychytávky používáte v kuchyni vy?

Zdroj: MasterClass
Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jak provést domácí klystýr: Kdy je to skutečně potřeba a za jakých okolností je lepší se mu vyhnout
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Může masážní pistole pomoci zmírnit celulitidu?
Události247.cz
Události247.cz
Velké firmy začínají propouštět po tisících. Zaměstnanci se bojí, co přijde dál
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč se kočky bojí okurek: Jedna z teorií říká, že jim připomíná zvíře, které je jejich dávným nepřítelem