Zatímco byla manželka pryč, proměnil jejich dům na „duhu“. Názory jejich sousedů jsou různé

Manželka byla šokována, když její manžel jako veliké překvapení změnil fasádu domu k nepoznání. Nemohla uvěřit vlastním očím.

i Zdroj fotografie: S vědomím Karen a Mike Goldsmith
                   

Devětapadesátiletá Karen Goldsmith žije se svým manželem Mikem, který chtěl vymalovat jejich dům, když byla Karen zrovna na dovolené. Miloval barevné budovy u vody a chtěl to samé udělat se svým domem v Plymouthu v Devonu, ale Karen mu to nikdy nedovolila. Jednoho dne odjela se svou dcerou na výlet do Londýna a když se vrátila, byl její dům vymalovaný.

Názory lidí jsou různé

Obrázky domu byly sdíleny online místní publikací Plymouth Live a mnoho lidí se k tomu pod tímto příspěvkem vyjádřilo. Někteří psali, že by rozhodně nechtěli být sousedé, aby se na takovou hrůzu museli koukat každý den. Nebo také že by to rozhodně nemělo být povoleno. Ale jiným se nátěr domu líbí a říkali, že je to mnohem lepší než klasické nudné domy, které jsou všude.

Karen a Mike jsou manželé 40 let a Karen řekla, že nikdy nemůže odhadnout, co její manžel zrovna udělá. Říkala, že byl vždy poněkud jiný, a potom jednoho dne přišla do barevného domu. Když byli před pár lety na dovolené v Portugalsku, viděl tam všechny ty pestrobarevné domy. A od té doby to byl jeho největší sen.

Sousedům se to líbí

Mike chtěl takto předělat i jejich dům, ale Karen vždy řekla, že ne. Loni v srpnu pak se svou dcerou a dvěma vnoučaty odjela do Londýna a on využil situace a dům vymaloval. Když se vraceli, dcera jí řekla, ať se raději nedívá. V Londýně byla týden, takže to Mike nestihl a musel to dokončit, když už byla Karen doma. Jejich vnoučata byla naprosto nadšená a říkala, které barvy má použít.

iZdroj fotografie: S vědomím Karen a Mike Goldsmith

Za poslední rok si ale Karen na jejich neobvyklý dům zvykla. Přirostlo jí to k srdci a dá se říct, že se jí to už i líbí. Sousedům se to také líbí, říkali, že jim dům vždy vykouzlí úsměv na tváři. A je fakt, že tento dům je opravdu nepřehlédnutelný. Do řady šedých domů sice nezapadá, ale alespoň nudnou ulici rozveseluje.

Jakou barvu má váš dům?

Zdroj: RealFix

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Mé srdce patří architektuře a designu, ozvláštnění webu ADBZ poutavými články a inspirativními nápady. Prostřednictvím mého obsahu objevíte nejnovější trendy, inovativní projekty a radu, jak propojit funkčnost s krásou. Jsem spolehlivou průvodkyní pro všechny milovníky architektury a designu, kteří hledají nové způsoby, jak oživit své domovy a prostory. Nechte se inspirovat nadšením a vstupte do světa tvůrčích možností.

Zobrazit další články