Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky

Coca-Cola má širokou škálu využití v domácnosti. Lidé si její použití v domácnosti oblíbili a stále přichází s novými nápady.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Kdybyste dítěti dali na výběr mezi Coca-Colou a vodou, rozhodně si vybere první možnost. Nyní už však záleží jen na vás, jestli mu dovolíte pít sladkou limonádu, nebo ne. Pokud zrovna máte doma Coca-Colu, kterou u vás nikdo nepije, můžete ji vyzkoušet nalít do záchodu. Uvidíte, co to s ním udělá, budete velmi překvapeni.

Velmi jednoduchý způsob čištění

Nejprve si vezměte nějaký obyčejný hadr na utírání. Namočte si ho do Coca-Coly a jednoduše otřete všechna zrcadla. Díky limonádě navíc čistotu prodloužíte, protože prach se nebude tolik usazovat. Moc dobře víte, kolik cukru se v tomto nápoji nachází. V praxi to vlastně znamená, že na zrcadlo nanesete cukrový sirup. Působení bude podobné jako u glycerinu.

Skvrna na tričku

Komu se to ještě nestalo? Měli jste na sobě oblíbené tričko a o něco jste se zašpinili. V tom případě tričko ihned sundejte a na flek nalijte Coca-Colu. Poté nechte hodinu až dvě odležet. Zase zde hraje klíčovou roli cukr. Dokonce i skvrnu od trávy lze lehce odstranit tímto sirupem. Poté oblečení klasicky vyperte v pračce.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Coca-Cola do záchodu

Zbytek Coca-Coly můžete nalít do záchodu. Ano, zní to jako plýtvání, ale rozhodně to tak není. Pokud se vám objeví na toaletě šmouhy, tak nalijte limonádu pod okraj mísy. Dělejte to raději večer, protože je nejlepší to nechat působit přes noc. Ráno můžete jednoduše záchod omýt čistou vodou. Je to velmi jednoduché a účinné.

K čemu používáte Coca-Colu vy?

Zdroj: TheSpruce

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jednodenní půst může mít výrazný pozitivní vliv na vaše tělo i mozek. Dokonce prý prodlužuje život
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Při stavbě kadibudky narazil na železnou truhlu. Obsahem byl natolik zaskočen, že se o něj musel podělit se světem
Události247.cz
Události247.cz
EU ovládají oligarchové, kteří chtějí zničit menší členské státy, myslí si polský premiér. Vyzval k radikálnímu řešení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
V největších zvonech světa se ukrývá magická síla. Jeden nepřátelé raději zlikvidovali