Zvedací plošiny firmy Edmolift slouží již přes 55 let

V některých průmyslových oborech se často objekty potřebují přemístit výše, zvednout do určité výšky či s nimi nějak jinak manipulovat.

                   

Zvedání objektů je náročné a Vás by z něj po čase začala bolet záda. Těmto bolestem můžete předcházet pomocí včasného pořízení zvedací plošiny EdmoLift!

Do výrobních hal i skladů

Zvedací plošiny EdmoLift se hodí do všech druhů provozu, ať už v průmyslovém odvětví či mimo něj. Usnadní práci jak řemeslníkům, tak skladníkům. Zvedací plošiny se dají využít všude, kde je potřeba zvedat nebo naklápět větší množství předmětů a osob.

Švédská kvalita na českém trhu

Dobrá, zvedací plošina se může hodit, ale proč zrovna EdmoLift? Švédská firma EdmoLift je známá svou kvalitou. Na trhu se pohybuje už přes 55 let, a z neuvěřitelného množství 140 000 prodaných plošin jich je 100 000 stále v provozu i po mnoha letech. Jejich plošiny jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti, navíc nevyžadují žádnou složitou údržbu proto, aby Vám tak dlouho fungovaly.

Univerzálnost a stabilita

Plošiny EdmoLift jsou vytvořeny pro hladké a plynulé zvedání a spouštění do jakékoliv výšky. Navíc si svou pozici zachovají i během výpadku elektřiny, takže  Vám nehrozí, že se Vám během výpadku něco stane. Plošiny je také možné vybavit celou řadou doplňků, jako válečkové dráhy, prohlubně v plošinách, zábradlí nebo třeba speciálními upevňovacími prostředky, či jinak upravit přímo Vám na míru. Plošiny jsou ošetřeny kvalitním a odolným nátěrem, který odolává poškrábání a je zcela netoxický.

Ohromná nabídka přesně podle Vašich potřeb

V nabídce firm EdmoLift najdete více než 320 různých výrobků. Součástí jejího sortimentu jsou kromě zvedacích plošin všech typů také věci jako naklápěče, stohovače palet a sloupové výtahy. Firma EdmoLift nabízí plošiny vhodné do různých druhů průmyslu, jako třeba plošiny s dvojitými horizontálními nůžkami pro dlouhé náklady, nebo výrobky z nerezové oceli, která se snadno čistí, pro ta odvětví průmyslu, která vyžadují absolutní čistotu.

Zkrátka a dobře, plošiny EdmoLift jsou to pravé pro předcházení pracovních úrazů a bolesti zad, a také Vám pomohou Vaši práci pozvednout na vyšší úroveň.

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jednoduchá technika rytmického dýchání, která pomáhá aktivovat detoxikaci těla a zlepšit myšlení
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Malý chlapec z chudé rodiny musel dělat domácí úkoly pod pouliční lampou. V tom si ho všiml známý milionář
Události247.cz
Události247.cz
Rusko je na pokraji bankrotu. Podle ekonoma zbankrotuje do 24 hodin
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Některé alternativní zdroje energie vás připraví o slova. Jsou mezi nimi řasy, odpadky i městská infrastruktura