Začínáte se v posteli nudit? Víme, jak opět zažehnete pořádnou jiskru vášně

Každý dlouhodobý vztah se dříve či později začne potýkat s nepříjemným stereotypem. Ten buď budete ignorovat, nebo se jej pokusíte nějak překonat.

pár u kamen i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Druhá možnost je mnohem lepší a většinou vede k záchraně vzájemné lásky. Jakým způsobem překvapit svou drahou polovičku a překonat vzájemnou nudu?

Vyzkoušejte hračky pro dospělé

V žádném případě se nespoléhejte na techniky a postupy, které jste doposud opakovali nesčetněkrát. Ani ta nejpříjemnější záležitost nebude po tisícím opakování zábavná. Přesně proto je potřeba čas od času přijít s novým a nečekaným nápadem. Ohromné množství vztahů zachránily hlavně erotické hračky.

Ženy ocení hlavně nejrůznější tvary a velikosti dild, případně vibrátorů. Ty se dají používat i při klasickém styku (ne jen při masturbaci o samotě). Velkou parádu udělá i takzvaný womanizér. Tato hračka s pomocí vibrací a pulzů stimuluje ženský klitoris. Většinu žen dostane do cíle během několika málo minut.

Muži zase milují umělé vagíny. Ty přichází buď v klasické podobě (kterou ovládáte sami svou rukou), nebo ve formě šikovného masturbátoru, který sám od sebe zajistí až 250 zásunů za minutu. Ohromně populární jsou i vibrační kroužky, s jejichž pomocí docílíte větší citlivosti penisu. Větší citlivost samozřejmě znamená lepší požitek.

Mrkněte se na oblíbené hračky sami

Všichni z nás mají jiná přání. Nejlepší tedy bude, když se podíváte na webové stránky e-shopu pod odkazem www.erosstar.cz. V jeho prostředí najdete stovky a stovky hraček všeho druhu. Klidně se mrkněte společně se svou drahou polovičkou. Každý si vyberte jednu až dvě pomůcky dle svého uvážení.

Při nákupu nad 999 Kč máte dopravu kamkoliv po ČR zcela zdarma. Nemusíte se obávat prozrazení a studu – krabice přijde neoznačená.

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články