Využijte potenciál vašeho skladu na maximum. Vhodné regálové systémy vám ušetří spoustu místa

Neustálá optimalizace veškerých potřebných oblastí skladu je úplnou vědou.

i Zdroj fotografie: STILL
                   

Musíte se snažit využít vhodně každý centimetr vašeho prostoru, vyřizovat logistiku co nejrychleji a během toho si zajistit co největší bezpečí. Alfou i omegou v tomto odvětví je samozřejmě volba správného regálového systému. Jaké jsou možnosti?

Každá možnost má své pro i proti

Málokdo doopravdy tuší, jak ohromné množství možností a variant nabízí regálové systémy. Právě ty přichází v neuvěřitelné škále provedení, z nichž má každé něco do sebe. Volit lze tak například paletové, vjezdové a průjezdné, konzolové, policové, mobilní, zasouvací či samozřejmě regály na míru. Jde vám z toho hlava kolem?

Není se čemu divit. Pro ideální vyřešení vašich skladovacích prostor se hodí spolupráce s odborníky. Ti vám dokáží přesně určit nejvýhodnější řešení, abyste dostali ze své plochy maximum a vaše práce probíhala co nejrychleji. Mobilní řešení vám tak například poskytne maximální hustotu skladování v menších prostorech, zatímco policové provedení je skvělou volbou pro menší díly a nezabalené zboží.

Plánujete-li skladovat objemné materiály, pak se podívejte po konzolové variantě. Pokud se u vás zboží nezastaví a neustále si hledá svou cestu ven z regálů, podívejte se po zasouvacích a spádových systémech. Možností je zkrátka mnoho a každá vám poskytne jiné výhody. Pro rychlý převoz budete samozřejmě potřebovat vhodný paletový vozík.

Vsaďte na služby známé společnosti

Nejlepším řešením je spolupráce a pomoc od odborníků. Nejznámější firmou v tomto oboru je společnost STILL, která je schopna vám zařídit maximálně efektivní skladovací prostory. Zajišťuje komplexní služby, přičemž myslí na každou maličkost, mezi které patří třeba i pronájem vozíku. Díky tomu posunete své podnikání o úroveň dále.

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jednoduchá technika rytmického dýchání, která pomáhá aktivovat detoxikaci těla a zlepšit myšlení
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Malý chlapec z chudé rodiny musel dělat domácí úkoly pod pouliční lampou. V tom si ho všiml známý milionář
Události247.cz
Události247.cz
Rusko je na pokraji bankrotu. Podle ekonoma zbankrotuje do 24 hodin
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Některé alternativní zdroje energie vás připraví o slova. Jsou mezi nimi řasy, odpadky i městská infrastruktura