Výstavba rodinného domu musí splňovat všechna přání budoucích majitelů - adbz.cz
adbz.cz » PR články » Výstavba rodinného domu musí splňovat všechna přání budoucích majitelů

Výstavba rodinného domu musí splňovat všechna přání budoucích majitelů

Každý z nás sní o vlastním rodinném domku, kde si budeme dennodenně vychutnávat 100% klid a soukromí. Dosažení takového snu není nic snadného. Není to jen o shánění financí, ale také o nalezení ověřené společnosti, která vezme v potaz vaše přání. Tento fakt si uvědomil i pár Petra a Veronika. Jak na to šli?

titulka2

Šikovná spolupráce

Zmínění partneři se rozhodli pro rodinný dům dle individuálního návrhu od známé společnosti Martinice Group. Petr a Veronika si přitom sami navrhli ideální podobu svého budoucího bydlení, takže zmíněná společnost „pouze“ provedla následnou studii a výpočty, aby vše pořádně sedělo a dávalo smysl.

Takové projekty nejsou pro společnost Martinice Group žádnou překážkou, jelikož se jedná o zkušené profesionály na dřevostavby na klíč. Za více než dvacet let praxe se setkali se všemi druhy projektů, přání, komplikací i příležitostí.

V současné době tak poskytují velmi kvalitní domy s přesností na milimetry a nízkoenergetickým standardem již v samotném základu. Stejně tak těší své klienty maximální flexibilitou až do posledního okamžiku. Pokud si tedy vzpomenete na jakékoliv možné úpravy, stačí říct a domluvit se. Ať tak, nebo onak, v každém případě získáte 25letou záruku na konstrukční systém realizované dřevostavby.

dsc2668 hdr2

Prohlédněte si katalog

Ne všichni se chtějí pouštět do neprozkoumaných vod a navrhovat si vlastní domov. Z toho důvodu je oblíbený hlavně katalog rodinných domů, který vám v mžiku ukáže všechny dostupné možnosti. A navíc je zdarma. S jeho pomocí si zkrátka a dobře zvolíte ideální rodinné domy dřevostavby, s danou společností vymyslíte datum realizace a počkáte na dokončení prací.

Pohled na vlastní oči vydá za tisíce slov. Přesně proto se podívejte na webové stránky pod odkazy a mrkněte na fotografie.