Svěřte svou pilu do odborného servisu Husqvarna - adbz.cz
adbz.cz » PR články » Svěřte svou pilu do odborného servisu Husqvarna

Svěřte svou pilu do odborného servisu Husqvarna

Řezání dřevin je díky moderním motorovým pilám jednoduché než tomu bylo v minulosti. Problémem je, pokud nám ale z jakéhokoliv důvodu motorová pila nefunguje. Těch důvodů může být několik. Není výjimkou, že se občas stane, že vezmeme pilu do ruky a nedaří se nám ji jednoduše nastartovat. Ať se snažíme sebe více.  Jiným problémem může být, že pila sice funguje ale vlivem dlouhodobého používání nemá už řetěz dostatečně ostrý. Ať už problém pramení odkudkoliv, jsou situace, kdy si sami s vlastní rukami neporadíme. Proto je v těchto chvílích nutné, abychom svěřili svou motorovou pilu do rukou profesionálního servisu Husqvarna u Prahy. Po výměně zůstává kvalita zachována Velkou výhodou profesionálního servisu u autorizovaného prodejce motorových pil Husqvarna je, že výměna součástek je nahrazována originálními součástkami této značky. Tímto postupem je zajištěno, že po výměně poruchové součástky je zachován předchozí optimální výkon. Výměna poruchové součástky u autorizovaného prodejce této značky zajišťuje, že bude vyměněn ten správný díl.  Inovativní strategie servisu Uzkou spoluprácí výrobce s autorizovanými prodejce je zajištěno, že zaměstnanci jsou zkušenými odborníky na motorové pily Husqvarna. Servisní odbornost pracovníků je zajišťována díky pravidelnému školení samotným výrobcem. Díky tomu dochází k neustálému zdokonalování dovedností a zvyšování odborné kvalifikace servisního personálu. Tato symbióza

log cutter 2192640 1280 1

Řezání dřevin je díky moderním motorovým pilám jednoduché než tomu bylo v minulosti. Problémem je, pokud nám ale z jakéhokoliv důvodu motorová pila nefunguje. Těch důvodů může být několik. Není výjimkou, že se občas stane, že vezmeme pilu do ruky a nedaří se nám ji jednoduše nastartovat. Ať se snažíme sebe více. 

Jiným problémem může být, že pila sice funguje ale vlivem dlouhodobého používání nemá už řetěz dostatečně ostrý. Ať už problém pramení odkudkoliv, jsou situace, kdy si sami s vlastní rukami neporadíme. Proto je v těchto chvílích nutné, abychom svěřili svou motorovou pilu do rukou profesionálního servisu Husqvarna u Prahy.

profesionalni servis husqvarna u prahy

Po výměně zůstává kvalita zachována

Velkou výhodou profesionálního servisu u autorizovaného prodejce motorových pil Husqvarna je, že výměna součástek je nahrazována originálními součástkami této značky. Tímto postupem je zajištěno, že po výměně poruchové součástky je zachován předchozí optimální výkon. Výměna poruchové součástky u autorizovaného prodejce této značky zajišťuje, že bude vyměněn ten správný díl. 

Inovativní strategie servisu

Uzkou spoluprácí výrobce s autorizovanými prodejce je zajištěno, že zaměstnanci jsou zkušenými odborníky na motorové pily Husqvarna. Servisní odbornost pracovníků je zajišťována díky pravidelnému školení samotným výrobcem. Díky tomu dochází k neustálému zdokonalování dovedností a zvyšování odborné kvalifikace servisního personálu. Tato symbióza zajišťuje, že konečný zákazník odchází vždy spokojený.

servis husqvarna

Komplexní péče zahrnující jak opravu, tak odbornou radu

Po návštěvě odborného servisu budete mít pocit, jako kdybyste si právě vzali téměř novou pilu. Dobu čekání si můžete zkrátit profesionální konzultací s vyškoleným personálem autorizovaného prodejce. Nejen, že si odnesete opravenou pilu ale i mnoho cenných informací.