Spínače a zásuvky. Světelná hra s designem

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Výběr designu vypínačů a zásuvek může být oříšek, protože dnes existuje spousta tvarů i barev. Jestli si zařizujete nový domov nebo kancelář, či něco renovujete, inspirujte se našimi tipy.

ABB Tango – klasický design

Na trhu je spousta typů spínačů a zásuvek, klasiku představují ABB Tango, kterých se mimochodem prodalo již přes 100 milionů na celém světě. Jejich devízou jsou široké přístrojové možnosti, uplatníte je na domácí i kancelářský elektroinstalační materiál. Jednotlivé barevné variace spolu budou krásně ladit, jelikož se dají kombinovat tón v tónu. A bohatý je i výběr tvarů. Od klasických minimalistických hran se dostanete k různým kombinacím i specifickým zaoblením. Pokud byste nevěděli, jaké vypínače vybrat, můžete dnes využít vizualizační aplikace. Ji si jen spustíte, vyberete si barvu a typ spínače, nahrajete snímek místnosti s plánovanou elektroinstalací, vyberete barevné kombinace vypínačů a stěn a vizualizujete si potenciální výsledek.

Nadčasové vypínače ABB Swing

Vedle ABB Tango tu jsou i vypínače a zásuvky ABB Swing. Jde o jednoduché artikly, které charakterizují praktičnost a nadčasovost. Barvy jsou inspirované podzimní přírodou, nejpříjemnějším koloritem ročního období. Tyto produkty mají všechny přístroje nezbytné nejen pro rekonstrukci elektroinstalace v panelovém domě, kde lze využít nízkou vestavnou hloubku přístrojů ABB Swing. I zde si můžete výběr vypínačů vizualizovat ve speciální aplikaci. Například společnost ABB s.r.o. má vychytávku „Vyberte si vypínač“. Přehlednou a praktickou. Společnost je nejvýznamnějším výrobcem domovního elektroinstalačního materiálu v České republice. Nabízí 18 designových řad vypínačů a zásuvek, které jsou kompatibilní s přístroji pro moderní a inteligentní elektroinstalaci i domovní automatizaci.

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články