Soukromá vysoká škola, na které má smysl studovat? Odpovědí je Peuni

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vybrat vysokou školu je někdy trochu nadlidské úsilí. Možností je celá řada. A pomyslnou Mekkou vysokoškolského studia je bez pochyby Praha – soukromá vysoká škola je zde téměř na každém rohu, Karlova univerzita má svůj věhlas. Pokud jste se ale na státní vysokou školu nedostali, nebo hledáte možnost studia na poslední chvíli, jsou to právě soukromé školy, které vám umožní podat přihlášku ke studiu ještě nyní. Zárukou kvalitního vzdělání, které vám dá ty nejlepší předpoklady pro vaše budoucí uplatnění, je Peuni.

Soukromá vysoká škola, kde se vyplatí studovat

Jak už jsme zmínili, možností, kde lze studovat, je celá řada – pokud ale chcete svůj čas a úsilí věnovat vzdělávání, které má smysl a připraví vám takzvanou pevnou půdu pod nohama pro váš kariérní život, pak běžte studovat tam, kde vás naučí vašemu kariérnímu cíli porozumět, zorientovat se v něm a vědět, jaká cesta k němu vede. A přesně taková je soukromá vysoká škola nesoucí název Panevropská univerzita, zkráceně Peuni. Jedná se o profesní univerzitu, která si zakládá na profesionálech se zkušenostmi z praxe, jež přizpůsobují výuku konkrétním studijním skupinám i pracovním pozicím. Tato škola je místem, kde vás naučí řešit problémy nejen dnešního světa, ale i toho, který nastane, až školu absolvujete.

Jaké studijní programy Panevropská univerzita nabízí?

Rozhodnete-li se studovat Peuni, soukromou vysokou školu v Praze, můžete si vybrat z programů, jež jsou zárukou nejen širokého budoucího uplatnění, ale zároveň vám již během studia poskytnou dostatek praxe pro budoucí uplatnění na trhu práce. Tato soukromá vysoká škola nabízí uchazečům možnost studovat v bakalářském, magisterském i doktorském studiu v rozmanitých programech, jako je například Řízení lidských zdrojů, Lokální a globální ekonomika či méně typický, ale zato velmi zajímavý program Provoz a řízení letecké dopravy. Vybrat si můžete dokonce i specializaci na dnes tolik oblíbené bezpilotní letouny – drony.

Panevropská univerzita „vychovala“ za svou více než dvacetiletou praxi řadu úspěšných absolventů a předala nespočet znalostí a dovedností okamžitě uplatnitelných v pracovním životě. Chcete-li tedy studovat na soukromé vysoké škole v Praze, pak se rozhodně s nabídkou studijních programů Peuni seznamte. Máte z čeho vybírat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články