Skleněný poklop jako elegantní cesta do sklepa či na půdu - adbz.cz
adbz.cz » PR články » Skleněný poklop jako elegantní cesta do sklepa či na půdu

Skleněný poklop jako elegantní cesta do sklepa či na půdu

Jak vyřešit vchod do sklepa či na půdu v rodinném domě, aby nekazil celkový dojem z místnosti? Starý poklop nevypadá moc pěkně. Spousta lidí se vchod snaží nějakým způsobem zakrýt, ale výsledky většinou za moc nestojí. Místo toho, aby nebyl vidět, na sebe o to více poutá pozornost. Elegantní řešení však existuje. Tím elegantním řešením může být například skleněný poklop. Nemějte strach, sklo je plně pochozí, takže se dá použít i na vchod do sklepa v podlaze. Skleněný poklop prostory prosvětlí Prosklený poklop je nejen esteticky dokonalý, ale také praktický. Ať už vchod vede na půdu, nebo do sklepa, určitě se hodí tyto prostory prosvětlit. Přirozené světlo je vždycky lepší než umělé. Sklo může být čiré, nebo ztmavené, pokud si nepřejete, aby bylo z vašeho interiéru vidět někam do sklepa či na půdu. Poklop s elektrickým pohonem Bytelný poklop samozřejmě něco váží, hmotnost se odvíjí od velikosti poklopu. Nemějte však strach z otevírání, na tyto typy poklopů se montuje elektrický pohon. Skleněný poklop se tak otevře jednoduše po stisknutí jediného tlačítka. Zavírá se pomalu, čímž je minimalizováno riziko zranění. A když nejde elektřina? Nouzově ho jde otevírat i ručně. Materiál podle vašich představ Bavíme se sice o skleněném poklopu, ale

proskleny poklop1

Jak vyřešit vchod do sklepa či na půdu v rodinném domě, aby nekazil celkový dojem z místnosti? Starý poklop nevypadá moc pěkně. Spousta lidí se vchod snaží nějakým způsobem zakrýt, ale výsledky většinou za moc nestojí. Místo toho, aby nebyl vidět, na sebe o to více poutá pozornost. Elegantní řešení však existuje.

Tím elegantním řešením může být například skleněný poklop. Nemějte strach, sklo je plně pochozí, takže se dá použít i na vchod do sklepa v podlaze.

venkovni skleneny poklop

Skleněný poklop prostory prosvětlí

Prosklený poklop je nejen esteticky dokonalý, ale také praktický. Ať už vchod vede na půdu, nebo do sklepa, určitě se hodí tyto prostory prosvětlit. Přirozené světlo je vždycky lepší než umělé. Sklo může být čiré, nebo ztmavené, pokud si nepřejete, aby bylo z vašeho interiéru vidět někam do sklepa či na půdu.

Poklop s elektrickým pohonem

Bytelný poklop samozřejmě něco váží, hmotnost se odvíjí od velikosti poklopu. Nemějte však strach z otevírání, na tyto typy poklopů se montuje elektrický pohon. Skleněný poklop se tak otevře jednoduše po stisknutí jediného tlačítka. Zavírá se pomalu, čímž je minimalizováno riziko zranění. A když nejde elektřina? Nouzově ho jde otevírat i ručně.

img 20230417 wa0001

Materiál podle vašich představ

Bavíme se sice o skleněném poklopu, ale každý kus se vyrábí na míru a výrobce je schopný vytvořit i jiný povrch než jen skleněný. Poklop může být kovový, dřevěný, pokrytý dlažbou, kobercem či linem, takže dokonale splyne s okolím.

Kolik takový poklop stojí a kde ho sehnat? Pokud se zaměříme na skleněný poklop, jeho konstrukce s elektropohonem se pohybuje od 20 000 Kč a výš v závislosti na způsobu provedení a velikosti. Pochozí sklo stojí od 10 000 Kč za m2. Něco počítejte za povrchovou úpravu konstrukce. Může se to zdát jako drahá záležitost, ale věřte, že takový poklop vydrží věčně. Více informací najdete na danchudoba.cz, webu pražského kovovýrobce.