Pracovní oděvy a doplňky nepatří pouze do zaměstnání, ale také do domácí dílny

                   

Díky pracovním oděvům, obuvi i doplňkům jsme při vykonávání povolání i tvoření v domácí dílně v bezpečí a snižujeme riziko ublížení si na zdraví. Pracovní oblečení nemusí být synonymem nepohodlného oděvu, který vás škrtí a tlačí. Naopak, pracovní kalhoty, montérky, košile a další kusy jsou vyráběny s ohledem na maximální pohodlí.

Ochrana zdraví, kvalita, dobrá viditelnost i kvalitní provedení

Pracovní oděvy chrání svého nositele, drží tvar, mají delší životnost oproti běžným oděvům a také jsou kvalitní a jejich majitelé dobře viditelní. Zejména venkovní pracovní oděvy musí být opatřeny dostatkem reflexních prvků, aby byl zaměstnanec k nepřehlédnutí.

Široká nabídka pracovních i volnočasových oděvů

Kromě toho slouží pracovní oblečení také jako uniforma. Zaměstnanec v ní reprezentuje společnost, pro kterou pracuje, tudíž je vzhled a kvalita provedení oděvu vizitkou dané firmy. Kvalitní a pestrou nabídku pracovního i volnočasového oblečení, pracovní obuvi a doplňků najdete na stránkách Safework.cz, kde je vše přehledně uspořádáno do jednotlivých kategorií.

Pracovní i ochranné pomůcky patří do každé domácí dílny

Každý domácí kutil nám dá jistě za pravdu, že pracovní oděvy, obuv a pomůcky nepatří pouze do zaměstnání, ale také do domácí dílny. Pracovní pomůcky v domácí dílně by měly zahrnovat vše, co kutilovi usnadní práci, ale nemělo by se zapomínat na kvalitní ochranné pomůcky, které zajistí ochranu zraku, dýchacích cest, hlavy i sluchu.

Užívejte si pohodlí při práci a spolehněte se na kvalitní pracovní oblečení, obutí i ochranné pracovní pomůcky. Jejich nošení rozhodně nepodceňujte ani v domácí dílně. Nezáleží na tom, zda pracujete se svářečkou, pilou nebo vrtačkou, ochrana zdraví by vždy měla být na prvním místě.

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Zdravá a fit: Ideální cviky pro ženy po čtyřicítce, pro zdravé tělo i zdravého ducha
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Veronika Arichteva se k roli v seriálu Vyprávěj dostala díky lechtivým fotkám, prozradil její manžel
Události247.cz
Události247.cz
Nejistý osud Ruska: Pád Putina bude možná horší, než konec Stalina. Na místo šéfa Kremlu může nastoupit někdo daleko krutější
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Z obyčejného dronu může být po chvilce nebezpečná protitanková zbraň. Stačí jen standardní hlavice z RPG-7 a trocha izolepy