Odolná střecha je komplexní práce. Na co nesmíte zapomenout?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý majitel rodinného domova touží po dlouhém a klidném bydlení, které bude stát co nejméně peněz. Pokud však chcete dosáhnout takového cíle, musíte nejdříve poctivě vyřešit celou řadu detailů. Střecha i její jednotlivé komponenty jsou nejčastějším kamenem úrazu. Jak vše zařídit kvalitně?

Dlouhodobé úspory

Nezáleží na tom, jestli si toužíte zajistit správné služby ploché střechy, či váš dům zdobí klasický tvar písmene A, nesmíte podcenit rovnou několik oblastí. Naprostým základem je samozřejmě střešní krytina, konkrétně její materiál a způsob uchycení.

V dnešní době nejsou klasické střešní tašky ani zdaleka jedinou možností, přičemž mezi populární volby patří i plechové a plastové provedení. Tyto modernější varianty přichází s celou řadou podstatných benefitů, kdy za zmínku stojí především ohromná mechanická i chemická odolnost, lehká hmotnost a téměř bezúdržbová životnost v řádech desítek a desítek let.

Sledujte trendy

Moderní technologie se netýkají pouze krytin, ale chlubí se s nimi i komínové systémy. V našich končinách jsou dobrou volbou komponenty od dodavatelů Ciko, Schiedel a Skorsten. Ať už vás zaujme jakákoliv z těchto značek, všechny potřebné díly vám poskytnou známí profesionálové ze společnosti STAV-INVEST. Její internetové stránky naleznete pod odkazem stavebniny Praha.

Pokud preferujete osobní prohlídku i konzultaci se zkušenými experty, zastavte se na jedné z kamenných poboček na Praze 5, 9 nebo 10, přičemž lze vsadit i na Kladno. Nejdříve se však podívejte na pestrou nabídku služeb i zboží a získejte tolik potřebnou inspiraci.

Ať už vás čeká libovolný projekt, nepodceňte sílu kvalitních komponentů od špičkových dodavatelů. Přece jen se bavíme o ochraně proti živlům, úspoře za zimní vytápění i letní chlazení, stejně jako pestré škále dalších kritérií.

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Urazil Simonu Krainovou před celým jejím publikem. Ta si to ale nenechala líbit a vyčetla mu, že má čas šířit nenávist
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství