Nevíte si rady s výběrem odolného bazénu za přijatelnou částku? Víme, jak na to - adbz.cz
adbz.cz » PR články » Nevíte si rady s výběrem odolného bazénu za přijatelnou částku? Víme, jak na to

Nevíte si rady s výběrem odolného bazénu za přijatelnou částku? Víme, jak na to

Žádná zahrada není kompletní, dokud ji nezdobí pořádný bazén. Tento šikovný vynález vám nejen pomáhá přežít úmorná letní vedra ve zdraví, ale stejně tak slouží jako skvělá záminka k trávení času s rodinou i přáteli. Máte rádi léto plné grilovacích párty s koupáním a dovádění? V tom případě musíte zvolit opravdu poctivý bazén.

20170824 122917

Nejlepší poměr ceny a výkonu

Přemýšlíte nad nejlevnějším nafukovacím provedením? Na to rovnou zapomeňte. Jeho velmi nízká výdrž, malé rozměry i nepraktičnost dokážou pěkně zkazit celkový požitek z léta. Pokud si chcete opravdu užívat, dovádět a plavat ve více lidech, je pro vás ideální spíše plastová zapuštěná varianta. Proč právě ta?

Levné bazény z plastu jsou jakási zlatá střední cesta. Jejich materiál i zapuštění do země vám zaručují desítky let bezproblémové životnosti (plast má výbornou mechanickou i chemickou odolnost). V průběhu času nevyžadují téměř žádnou údržbu, takže si můžete lámat hlavu jen se samotnou filtrací vody.

20170824 123047

Podívejte se sami

V naší zemi se mezi přední výrobce plastových zapuštěných bazénů řadí známá společnost Bazény Šulc. Tito odborníci vytváří příjemné prostředí pro letní dovádění ve vámi zvolených rozměrech a s vámi vybraným příslušenstvím. Problémem není ani dodatečné zastřešení, kdybyste si chtěli prodloužit koupací sezónu.

Častou volbou jsou třeba UV lampy, ionizéry, solinátory, vysavače a speciální filtrační technologie, díky nimž nebudete mít vůbec žádnou práci. Zajímá vás, kolik takový projekt vlastně stojí a jak vypadá jeho realizace?

akcni set bazenu zapusteneho do zeme 2

V tom případě navštivte internetové stránky zmíněné společnosti a podívejte se sami. V kolonce „Zvýhodněné sety + ceny“ si budete moci rozkliknout jednotlivé varianty a ihned se před vámi objeví veškeré důležité informace.