Nebaví vás neustálá dřina v kuchyni? Přichází čas na pořádné vychytávky

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud se pravidelně staráte o zaplnění žaludků vaší rodiny, určitě nám dáte za pravdu, že se jedná o pořádnou dřinu. Neustálé plánování, vyhledávání slev, nákupy, příprava, vaření i následné uklízení zaberou desítky hodin měsíčně. V dnešní době si lze naštěstí usnadnit celou řadu činností. Jak na to?

Vařte přílohy jako mistři

Naprostým základem moderní kuchyně je samozřejmě kvalitní rýžovar. V čem je lepší než klasický hrnec? Hlavní doménou daného vynálezu je příprava bez připalování i nepříjemného pěnění vody ven. Díky malému množství použité vody a inteligentním funkcím nejen ušetříte, ale zároveň nebudete muset daný proces nonstop sledovat. Určitě vás potěší i funkce udržení servírovací teploty rýže desítky minut po jejím uvaření.

Přežijte léto se zmrzlinou

V letních měsících, kdy slunce pálí a teploty se stávají nesnesitelné, je záchranou zmrzlinovač s několika zajímavými funkcemi. Zapomeňte na nekonečné ruční šlehání, nepořádek a napjaté nervy. S tímto vynálezem vytvoříte 800 ml domácí zmrzliny, sorbetů i ledových koktejlů jako nic. To vše na základě několika málo kliknutí. Díky speciálnímu hliníku se vyhnete nepříjemnému přimrzání směsi a budete mít jistotu zdravotní nezávadnosti materiálu.

Káva na cesty

Rozhodně vám nesmí chybět ani pořádný termohrnek s dvojitým vakuovým provedením. Pokud jej doposud nemáte, je nejvyšší čas to změnit. Tento konkrétní typ zaručuje dlouhé uchování ideální teploty a stoprocentní těsnost, takže se nemusíte bát si jej schovat do batohu.

Spolehněte se na Tescomu

Pokud se bavíme o kuchyňském vybavení všeho druhu, je vhodné zmínit jednoho z největších tuzemských hráčů jménem Tescoma. V současnosti si lze pohodlně objednat jakékoliv pomůcky díky šikovnému e-shopu pod vloženými odkazy.

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články