Máte spolehlivé vchodové dveře do bytu? - adbz.cz
adbz.cz » PR články » Máte spolehlivé vchodové dveře do bytu?

Máte spolehlivé vchodové dveře do bytu?

Statistika je neúprosná. Vloupání je stále trendy, a tak každý rok dochází v Česku k více než 20 000 krádeží. Z toho se téměř 5 000 případů týká vloupání do bytů a rodinných domů. To je dost, nemyslíte? Rozhodně je to dostatečně velký důvod rozhodnout se lépe zabezpečit svou domácnost. Jak na to?

adbz byty antracit
Zdroj fotografie: Depositphotos

Udělejte lupičům čáru přes rozpočet

Dejte zlodějům jasně najevo, že u vás si ani neškrtnou. Budete se divit, ale je to jednoduché. Stačí je vyděsit ještě dříve, než se vůbec pokusí dostat do vašeho bytu. S tím vám pomůžou bezpečnostní dveře do bytu. I méně zkušený zloděj je totiž pozná na první dobrou a raději se půjde podívat, čím svůj byt chrání vaši sousedé.

Proč jsou pro lupiče kvalitní vstupní dveře takovým strašákem? Je to jednoduché. Mají totiž bezpečnostní třídu, a to minimálně č. 3, která je vhodná do panelových a bytových domů. Díky ní dveře odolají pokusům o vysazení ze zárubní i násilnému vniknutí pomocí běžných nástrojů, které zloději používají.

Ticho, teplo a klidný spánek

Kromě bezpečí před lupiči vám dveře zajistí také klidný spánek. Mají totiž protipožární vlastnosti, díky nimž vás před ohněm ochrání po minimální dobu 30 minut. Dají vám tak dostatek času, abyste v případě vypuknutí požáru v domě utekli, nebo počkali na příjezd hasičů, kteří situaci vyřeší.

Dalším velkým plusem je protihluková ochrana, kterou v bytovém domě opravdu oceníte. Protihlukové hlavní vchodové dveře do bytu totiž dokáží snížit hluk z chodby až o 43 dB. Už vás tak nebudou trápit hádky sousedů.

Zapomenete i na věčně štěkajícího psa nebo bouchání dveří od výtahu. To vše je ale možné jen díky perfektní izolaci a ta se kromě ticha stará také o to, aby vám v zimě z bytu neunikalo cenné teplo.

adbz dsc8945
Zdroj fotografie: Depositphotos

Vchodové dveře do bytu v paneláku

Rádi byste si pořídili takové vchodové dveře do bytu v paneláku, které jsme právě popsali? Pak se obraťte na české odborníky z firmy HT dveře. Ti se zabývají dodávkou vchodových dveří do bytu s montáží už od orku 1993. Pobočky společnosti najdete po celé republice, a tak není problém ani s případným servisem nebo reklamací.

Mají širokou nabídku bezpečnostních vchodových dveří do bytu s kukátkem a dalších doplňků. Díky velkému výběru různých dekorů a barev si vždy najdete ty pravé vchodové dveře do bytu či do domu právě pro vás.