Kupte si kompletní bazénový set a ušetřete tak spoustu času i peněz

Léto se blíží a s ním i nevyhnutelná vedra. Nejlepším řešením pro okamžité osvěžení je výstavba zahradního bazénu. Při volbě nového bazénu je však potřeba zvážit několik faktorů.

                   

Nejste si s výběrem jisti a neradi byste zapomněli na koupi některého z nepostradatelných příslušenství k bazénu? Vyberte si výhodný bazénový set a ušetříte tak spoustu času věnovaného výběrem bazénu a příslušenství.

Vyberte si bazénový set přesně dle Vašich možností a požadavků

Bazénové sety jsou poskládány tak, aby byly pro zákazníka co nejvíce praktické a cenově výhodné. Varianty bazénových setů se liší rozměry bazénu a možnosti výběru příslušenství, ale také případného zastřešení. Součástí bazénového setu od společnosti Bazény Šulc je plastový bazén z prvotřídního materiálu a rohové protiskluzové schodiště. Z příslušenství nechybí silné filtrační čerpadlo, šesticestný ventil nebo filtrační písek. Pokud si zvolíte některý z bazénových setů, samozřejmostí je doprava bazénu zdarma. V ceně je rovněž kompletní zapojení technologie bazénu bez dalších poplatků navíc. 

i

A jaký bazénový set si zvolit?

Pro méně náročné zákazníky doporučujeme bazénový set č. 2. V tomto bazénovém setu naleznete plastový bazén 4 x 3 x 1,2 m se zastřešením z hliníkové konstrukce a s bočními posuvnými dveřmi. Na náročnější zákazníky čeká bazénový set č. 6 s plastovým bazénem 7 x 3 x 1,2 m a samozřejmostí je opět praktické zastřešení bazénu. Máte již bazénový set vybraný, ale schází Vám v něm některé vybavení? K jednotlivým bazénovým setům si lze poté libovolně vybrat další příslušenství k bazénu dle Vašeho přání. V široké nabídce příslušenství nechybí UV lampa, tepelné čerpadlo, solinátor nebo vodotěsná šachta na filtraci. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jednoduchá technika rytmického dýchání, která pomáhá aktivovat detoxikaci těla a zlepšit myšlení
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Malý chlapec z chudé rodiny musel dělat domácí úkoly pod pouliční lampou. V tom si ho všiml známý milionář
Události247.cz
Události247.cz
Rusko je na pokraji bankrotu. Podle ekonoma zbankrotuje do 24 hodin
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Některé alternativní zdroje energie vás připraví o slova. Jsou mezi nimi řasy, odpadky i městská infrastruktura