Jarní doplňky do obývacího pokoje

Jaro má rozhodně NĚCO do sebe! To něco je vůně čerstvě posekané trávy, půvab rozkvetlých květin, kouzlo prvních bouřek a… chuť ke změně!

                   

Jaro téměř v každém z nás probouzí touhu po malé metamorfóze interiéru, jeho osvěžení, dodání mu nového charakteru, abychom se důstojně probudili z jakési zimní stagnace a přivítali nové roční období. A jak rychle a nejúčinněji změnit uspořádání obývacího pokoje, kde trávíte nejvíce času? Samozřejmě pomocí vhodných doplňků! Spolu s novými dekoracemi do obývacího pokoje vnesete závan svěžesti, jenž vám dovolí se příjemně nadechnout.

Atraktivní doplňky do obývacího pokoje – které si vybrat?

Nic nezmění charakter interiéru tak jako nové textilie. Právě textilie jsou nejnápadnější – nový přehoz na pohovku, sladěný se záclonami a dekorativními polštáři, dokáže radikálně proměnit interiér obývacího pokoje. Na jaře je nejlepší zvolit energické světlé barvy nebo pastelové barvy – přinášejí jas a svěžest. Vyplatí se také postarat o správné množství rostlin – živé zelené květiny dodají interiéru a jeho majitelům pozitivní energii a budou mít dobrý vliv na zdraví. Velký význam má také správná úprava stěn. Jaro je perfektní čas na změnu některých obrazů či fotografií nebo na nalezení místo nich něčeho zcela nového, např. nástěnných hodin, které budou odměřovat čas do léta a vytoužené dovolené. Budou však zároveň i nádhernou dekorací a velmi stylovým prvkem výzdoby.

Nástěnné hodiny do obývacího pokoje – které stojí za to vybrat?

S kukačkou? Dřevěné? Moderní? Nástěnné hodiny do obývacího pokoje mohou překvapit svým neobvyklým vzhledem, což z nich činí vynikající výzdobu interiéru. Jsou v různých velikostech, takže je můžete dokonale využít i k zařízení problematických prostor. A které stojí za to vybrat? Klasické nástěnné hodiny s kyvadlem, charakteristickým „bim-bam“ – masivní a dřevěné vůbec nepatří do minulosti! Navíc jsou oblíbenou volbou do eklektických interiérů. Vítány jsou také zcela moderní hodiny bez pouzdra, takže čísla a ručičky mohou být uspořádány zajímavým způsobem. Dále průmyslové stylizované hodiny, ideální pro cihlové nebo dřevěné stěny. Měli byste vědět, že k nejčastěji voleným hodinám patří analogové, ale… nebyly by možná zajímavým řešením i velké digitální hodiny? Určitě se perfektně osvědčí v atypickém interiéru. Výběr je obrovský a určitě si každý snadno najde perfektní nástěnné hodiny do obývacího pokoje.

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Autor článku

Monika Hynčicová

Zobrazit další články