Jak zachovat vzhled dřeva ve vnitřních prostorách?

i Zdroj fotografie: Adobestock
                   

Kladete-li si otázky jak zachovat vzhle dřeva ve vnitřních prostorách, máme pro vás jednoduché řešení. Barvy na dřevo do vnitřních prostorů od společnosti Osmo jsou skvělým způsobem jak zachovat novou podlahu stále pěknou nebo vrátit život té staré. V naší nabídce, tak můžete najít vosky a barvy, které jsou vhodné pro profesionální konečnou úpravu povrchu všech druhů dřeva nebo jsou schopné nábytku dodat novou barvu.

Povrch stále hezký a elastický

Díky produktům Osmo zachováte přirozenou krásu a strukturu dřeva. Barvy na dřevo tak chrání před vlhkostí, plísněmi nebo tvorbě řas. Vlhkost je hlavním nepřítelem dřeva. Pokud je vystaveno dřevo dlouhodobé vlhkosti, může tak dojít k jeho otoku, deformaci či hnilobě. Použitím našich kvalitních nátěrů těmto problémům přejdete. Díky ochraně prodlužují životnost dřevěných ploch ve vnitřních prostorách. Vosky na dřevo jsou vytvořeny z přírodních olejů a vosků. Jejich principem je, že olej pronikne do dřeva, kde ho chrání zevnitř. 

iZdroj fotografie: Adobestock

Teď už jen tak neuklouznete!

V naší nabídce najdete i Tvrdý voskový olej protiskluzový. Jedná se vhodný nátěr pro úpravu dřevěných podlah a dřevěných schodů ve vnitřních prostorách, kde máme strach z uklouznutí. Bezbarvý tvrdý protiskluzový voskový olej se prodává ve dvou variantách, podle výsledné odolnosti proti skluzu. Varianta 3088 má povrch je krásně lesklý, ale stále odolný proti skluzu. Druhá varianta 3089 má extra drsný povrch, který zajišťuje větší ochranu proti uklouznutí.

iZdroj fotografie: Adobestock

Nevíte si rady?

Pokud si nevíte rady jakou barvu na dřevěné povrchy ve vnitřních prostorách použít nebo se chcete nechat poradit jak se o podlahy starat, navštivte naší prodejnu na adrese Smečenská 1026 v Kladně. Naši ochotní a zkušení zaměstnanci vám rádi poradí s výběrem a můžete zde i rovnou nakoupit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články