Industriální nábytek dodá každému interiéru osobitý vzhled

                   

Masivní dřevo, přírodní struktura dřeva, výrazné kovové prvky a robustní vzhled jsou pro industriální nábytek naprosto typické. Díky tomu, že se industriální kusy nábytku vyrábí z kvalitního dřeva, budou vám dělat společnost po celá léta a stále si uchovají svůj původní vzhled.

Designové interiéry s industriálním nábytkem jsou moderní a osobité

Na industriální nábytek můžete narazit ve své oblíbené kavárně, restauraci nebo baru. Stačí několik kusů nábytku a celý interiér získá moderní a velmi osobitý vzhled. Při zařizování své domácnosti podle nejnovějších trendů vám právě vaše oblíbené gastro podniky mohou posloužit jako skvělá inspirace. Přidáte-li k industriálnímu nábytku pár designových prvků, budete s výsledkem jistě spokojeni.

Moderní a designové doplňky do industriálního bytu

Jaké designové doplňky a prvky si s masivním nábytkem s kovovými částmi skvěle rozumí? Z osvětlení je vhodné zvolit moderní designové lampy, jež jsou tvořeny kovovou konstrukcí, skrze kterou můžete spatřit žárovku uvnitř. Skvěle vypadá také kombinace industriálních prvků s těmi luxusními – například sametové polštářky na křeslech, zlaté sošky a skleněné vázy na květiny tvoří dokonalou souhru.

Nezapomeňte na barvy

Aby interiér vybavený kvalitním industriálním nábytkem, například značky Estila z e-shopu estila-nabytek.cz, vypadal dokonale, nebojte se přidat barvy. Vymalujte stěny pestrými barvami, pořiďte si barevné koberce a pověste si na zdi barevné fotografie nebo malby. Dřevo a barvy vytvoří útulný a přátelský interiér, ve kterém bude radost trávit čas.

Industriální nábytek rozzáří interiér a dodá mu moderní vzhled. Když jej navíc zkombinujete s pestrými barvami, výsledkem bude hřejivý a přátelský interiér.

Objednejte si industriální nábytek na Estila-nabytek.cz a vytvořte si industriální atmosféru plnou vkusu a originality ve svém domově.

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
České matky se obuly do Simony Krainové kvůli výchově dětí. Jsou podle nich nevzdělané
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství