Industriální nábytek dodá každému interiéru osobitý vzhled

                   

Masivní dřevo, přírodní struktura dřeva, výrazné kovové prvky a robustní vzhled jsou pro industriální nábytek naprosto typické. Díky tomu, že se industriální kusy nábytku vyrábí z kvalitního dřeva, budou vám dělat společnost po celá léta a stále si uchovají svůj původní vzhled.

Designové interiéry s industriálním nábytkem jsou moderní a osobité

Na industriální nábytek můžete narazit ve své oblíbené kavárně, restauraci nebo baru. Stačí několik kusů nábytku a celý interiér získá moderní a velmi osobitý vzhled. Při zařizování své domácnosti podle nejnovějších trendů vám právě vaše oblíbené gastro podniky mohou posloužit jako skvělá inspirace. Přidáte-li k industriálnímu nábytku pár designových prvků, budete s výsledkem jistě spokojeni.

Moderní a designové doplňky do industriálního bytu

Jaké designové doplňky a prvky si s masivním nábytkem s kovovými částmi skvěle rozumí? Z osvětlení je vhodné zvolit moderní designové lampy, jež jsou tvořeny kovovou konstrukcí, skrze kterou můžete spatřit žárovku uvnitř. Skvěle vypadá také kombinace industriálních prvků s těmi luxusními – například sametové polštářky na křeslech, zlaté sošky a skleněné vázy na květiny tvoří dokonalou souhru.

Nezapomeňte na barvy

Aby interiér vybavený kvalitním industriálním nábytkem, například značky Estila z e-shopu estila-nabytek.cz, vypadal dokonale, nebojte se přidat barvy. Vymalujte stěny pestrými barvami, pořiďte si barevné koberce a pověste si na zdi barevné fotografie nebo malby. Dřevo a barvy vytvoří útulný a přátelský interiér, ve kterém bude radost trávit čas.

Industriální nábytek rozzáří interiér a dodá mu moderní vzhled. Když jej navíc zkombinujete s pestrými barvami, výsledkem bude hřejivý a přátelský interiér.

Objednejte si industriální nábytek na Estila-nabytek.cz a vytvořte si industriální atmosféru plnou vkusu a originality ve svém domově.

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Marek

Zobrazit další články