Co patří do každé garáže? Regály na pneumatiky a další autopotřeby jsou základem - adbz.cz
adbz.cz » PR články » Co patří do každé garáže? Regály na pneumatiky a další autopotřeby jsou základem

Co patří do každé garáže? Regály na pneumatiky a další autopotřeby jsou základem

Co všechno se nachází ve vaší garáži? Patříte k lidem, kteří v ní uschovávají skutečně jen to, co k péči o své auto potřebují? Nebo se naopak řadíte k těm, kteří mají v garáži i krabici s vánočními ozdobami? Ať už spadáte do libovolného tábora, sepsali jsme pro vás seznam předmětů, které by měly mít své čestné místo v každé garáži. Některé z nich jsou zcela povinné, jiné volitelné.

600kg na policu majster regal koe295a0upia

Regály na pneumatiky

Pokud nepatříte k lidem, kteří jezdí na celoročních pneu, regály na pneumatiky jsou něčím, bez čeho se rozhodně neobejdete. Nezaberou vám mnoho místa a své náhradní gumy budete mít díky nim neustále na očích. Samozřejmě je můžete nechat uskladněné u svého automechanika, ale pokud máte garáž, je rozhodně výhodnější nechat si je u sebe. Tak totiž za jejich uskladnění nemusíte nic platit. Pokud vás napadá, že k uskladnění pneumatik vám skvěle poslouží obyčejný regál, jste na omylu. Ten určený přímo k skladování pneumatik je bytelnější, má vysokou hmotnost a také vám přijde vhod svými rozměry. Navíc je jeho pořizovací cena velice příznivá.

Klíč na kola, nosiče na střechu a další autopotřeby

Kromě samotných pneumatik a regálu pro jejich skladování patří do garáže i další položky, které jsou k údržbě či používání vozu zcela nezbytné. Tím máme na mysli klíče na kola, nosiče na střechu, které na zimu sundáte, autokosmetiku, kanystr, nářadí sloužící k údržbě vozu a další. Zkrátka a dobře vše, co nějak souvisí s vaším automobilem skladujte v garáže.

Horské kolo

Pokud patříte k lidem, kteří si rádi vyrazí na cyklovýlet a máte dostatečně prostornou garáž, určitě v ní máte i své kolo. Na tom rozhodně není nic špatného. Pouze se ubezpečte o tom, že je kolo bezpečně zavěšeno na zdi. V žádném případě kolo v garáži neskladujte na zemi. Hrozí jeho pád a také spousta škrábánců od šlapek a zašpinění od řetězu.

Přehledně označené krabice a boxy se sezónními dekoracemi

Milujete vánoční, velikonoční a další sezónní dekorace, ale nikdy nevíte, kam je po zbytek roku uložit? Majitelé garáží mají v tomto výhodu. Vedle regálu na pneumatiky lze totiž postavit další kovový regál a do něj vyskládat boxy se sezónními dekoracemi. Když si každou krabici přehledně označíte, nebudete si již nikdy s příchodem zimy lámat hlavu nad tím, kde máte vánoční dekorace a půjdete pro ně do garáže na jistotu.

S množstvím věcí, které ve své garáži uskladníte, to samozřejmě nepřehánějte. Přednost mají regály na pneumatiky a všechny autodoplňky a nářadí. Kola, sezónní dekorace a další předměty, jež se vám nevejdou do bytu, můžete samozřejmě uložit do garáže, ale jenom tehdy, pokud se vám tam skutečně vejdou a uskladníte je přehledně a hlavně bezpečně.