Chat GPT je geniální pomocník pro podnikatele i zaměstnance. Co umí? - adbz.cz
adbz.cz » PR články » Chat GPT je geniální pomocník pro podnikatele i zaměstnance. Co umí?

Chat GPT je geniální pomocník pro podnikatele i zaměstnance. Co umí?

Živí vás práce na počítači? V tom případě jste si určitě všimli, že váš obor začíná pomalu měnit stále dokonalejší umělá inteligence.

Žena se v kanceláři dívá na telefon
Zdroj fotografie: Piqsels

Vše začalo v roce 2022, kdy na svět přišla veřejně dostupná verze Chat GPT. Co tento program umí a s čím vám konkrétně pomůže?

Podstatné urychlení a usnadnění práce

Chat GPT vám dokáže posloužit celou řadou šikovných funkcí. Pojďme se podívat na některé konkrétní příklady.

Představte si, že jste si zrovna založili nový e-shop a chcete nalákat co nejvíce zájemců. V takovém případě potřebujete perfektně popsané webové stránky, úderné popisky jednotlivých produktů, účet na sociálních sítích a ideálně i vlastní blog. Právě tato kombinace má ohromnou moc z hlediska stálého získávání objednávek.

Jednotlivé textové podklady musí splňovat celou řadu kritérií – správně zvolená klíčová slova, tah na branku, dostatek informací, správný pravopis i stylistika a co nejméně zbytečné omáčky. Takový výstup opravdu nedokážete vytvořit sami.

Přesně proto přichází na scénu umělá inteligence. Ta vám veškeré podobné podklady vytvoří během několika málo minut. Stačí jen do tabulky napsat požadovaná klíčová slova, délku textu a jeho vyznění. V mžiku získáte úderné a použitelné texty. Ty stačí zkopírovat na webové stránky, sociální sítě a podobně…

Oblíbený program Editee

Mezi nejoblíbenější platformy v tomto ohledu patří známá aplikace Editee (dříve známá jako Deeply). Ta dokáže generovat nejrůznější druhy textů, obrázků i překladů do/z desítek světových jazyků.

Na webových stránkách pod výše vloženým odkazem si můžete vyzkoušet několikadenní testovací demoverzi zcela zdarma. Poté se sami rozhodnete, jestli vám dostatečně pomáhá. Následně si zakoupíte výhodný balíček přesně podle svých požadavků.