Dům, který má hodnotu 41 milionů korun | adbz.cz
adbz.cz » Hobby » Za tímto 200 let starým polorozpadlým domem se skrývá podzemní sídlo o hodnotě 41 milionů korun. Interiér je dechberoucí

Za tímto 200 let starým polorozpadlým domem se skrývá podzemní sídlo o hodnotě 41 milionů korun. Interiér je dechberoucí

Vlastně asi nikdy není dobré dávat na první pohled, protože většinou se člověk zmýlí. Jako například, když se podíváte na tento dům.

stary dum
Zdroj fotografie: Se souhlasem Marie Smith

U tohoto dobu byste absolutně neřekli, že by měl mít hodnotu 41 milionu korun. Zvenčí totiž vypadá jako naprosto obyčejný starý dům, vlastně byste si asi řekli, že je to jen barabizna, která by se měla srovnat se zemí. Zní to možná neuvěřitelně, ale opravdu tomu tak není. Stačí pouze nahlédnout dovnitř a všechno pochopíte.

Dům je 200 let starý

Tento dům je k nalezení v New Orleans. Byl postaven na počátku 19. století, to znamená, že je více než 200 let starý. Když se na něj podíváte zvenčí, určitě si řeknete, že se během chvilky rozpadne. Jenže stačí, abyste otevřeli vchodové dveře a vstoupili dovnitř a uvidíte naprostý luxus. Uvnitř jsou totiž perfektně zdobené místnosti, a z každého kousku na vás dýchá historie. V tomto domě dokonce bydlel slavný zpěvák Lenny Kravitz.

kuchyne v dome
Zdroj fotografie: Se souhlasem Marie Smith

Lenny Kravitz ho vybavil

Zpěvák tento dům koupil jako úplně prázdný a zchátralý. Díky němu má však nyní úplně nový nádech. Dům je opravdu velice prostorný a navržený je v rustikálním stylu. Dá se říct, že celé přízemní patro je jeden veliký obývací pokoj, který je propojený s kuchyňským koutem. V kuchyni se nachází nádherná masivní kuchyňská linka.

krasna loznice
Zdroj fotografie: Se souhlasem Marie Smith

Obývací pokoj

Obývák je zařízený velice jednoduše, zejména, co se týče nábytku. Nalézá se v něm pouze kožená sedací souprava se stolkem, stůl se šesti židlemi a truhla. Všude jsou doplňky, které ladí k celkovému interiéru. Z přízemí se dá jít rovnou na dvorek, ve kterém se nachází kulatý stolek s křesílky.

obyvaci pokoj
Zdroj fotografie: Se souhlasem Marie Smith

Koupelna a ložnice

V koupelně můžete nalézt mramorové desky a nábytek je vyrobený ze dřeva tmavě hnědé barvy. Z obývacího pokoje vede točité schodiště, po kterém když půjdete, tak se dostanete do druhého patra. Schodiště je po celém jeho obvodu lemováno kovaným zábradlím. A dostanete se do ložnice, ve které jsou dlouhé závěsy v šedé barvě.

Líbil by se vám takový dům?

Zdroj: Casas Increibles