Manžel vzal starou rezavou vanu a během odpoledne z ní vytvořil nejkrásnější zahradní dekoraci všech dob

Chtěl udělat manželce radost a tak se rozhodl, že jí na zahrádce postaví krásné, malé jezírko. Byla z toho naprosto vedle.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý asi znáte starou plechovou vanu, ve které jste se jako děti koupali o letních prázdninách u babičky. Asi se shodneme na to, že takové vzpomínky má vlastně každý. Jak ji ale využít, když na koupání už asi moc sloužit nebude, ale vyhazovat ji určitě taky nechcete? Takový problém měl muž, který se nakonec rozhodl, že z vany udělá obrovské překvapení pro manželku. Udělal jí z ní jezírko.

Nebylo to zas tak složité

Asi vás napadne, jak asi z vany udělal jezírko? Vždyť je to nemožné. No, zase tak nemožné to není a k překvapení všech to není ani tak složité. Díky tomuto tipu vanu dobře využijete a ještě k tomu bude dobře vypadat. Muž z ní vytvořil ozdobu celé zahrady a vy se teď můžete inspirovat. Tak co, vyzkoušíte to?

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ozdobil ho krásnými květinami

Nejen, že muž tímto ochránil životní prostředí, také si do něj nasadil rybičky a vytvořil pro svoji manželku místo, kde může relaxovat a užívat si volna. Nejdříve si připravil pro jezírko základy, vykopal jámu přesně podle velikosti vany. Naplnil vanu vodou a nainstaloval do ní cirkulační čerpadlo a ozdobil manželčinými nejoblíbenějšími květinami a kameny.

Manželka byla nadšená

Zahrada byla již dávno manželčino oblíbené místo, ale od té doby, co je na ní jezírko, tráví tam většinu svého volného času. Muž řekl, že každý den vidí manželku, jak sedí na lehátku u jezírka a čte si svoje oblíbené knihy a nebo jen tak relaxuje. Je jasné, že jí tímto udělal neskutečnou radost a projevil jí tím svoji lásku.

Zdroj: Brendon Burney

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články