Které místnosti musíte zvlášť pečlivě uklízet, aby peníze mohly proudit do domu

Věříte, že čistota a pořádek ve vašem domě mají vliv na vaši finanční situaci? Do nepořádného nebo špinavého příbytku se prostě penězům nechce vejít.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pozitivní energie se může v domě objevit díky působení jakéhokoli pozitivního vlivu. Tímto vlivem mohou být příjemné emoce, svěžest, vůně, ale velmi důležitý je také úklid. Poradíme vám, které místnosti v domě vyžadují obzvláště pečlivý úklid, aby k vám mohla proudit pozitivní energie a přinášet s sebou žádané toky finanční. Věřte nebo ne, i špatný úklid vám možná brání ve zbohatnutí.

Vstupní hala a předsíň

Toto místo bylo tradičně považováno za místo moci. Práh domu je bod, který odděluje vnější svět od bezpečného vnitřního světa domova. Do vstupní haly si přinášíme částice vnějšího světa na svrchním oblečení, takže čistotu haly je třeba zvlášť pečlivě sledovat. Chcete-li umožnit volný peněžní tok, musíte tento prostor co nejvíce uspořádat a vyladit – boty by neměly ležet chaoticky jedna přes druhou, průchod by neměl být blokován stavebními sutinami, sezonními věcmi, nebo dětským sportovním vybavením.

iZdroj fotografie: Pxhere

Kuchyně

Pokud je vaše kuchyně špinavá a přeplněná věcmi, z pohledu vyšší úrovně to znamená, že v tomto špatně energeticky vyladěném prostoru si nechtěně „otravujete“ své jídlo. Nedivte se tedy, že vám jídlo nechutná, připadá vám nevýrazné a že se možná nevědomky snažíte jíst kdekoli jinde. Možná se vám tu ani nechce moc vařit. Protože je kuchyně místem, kde se energie potravin a jídla mění po konzumaci na naši fyzickou energii, je důležité, aby tato přeměna dobře fungovala. Pro to je nezbytné, aby kuchyně byla čistá a uklizená.

iZdroj fotografie: Pxhere

Toaleta a koupelna

Toaleta je fyzicky i duchovně „nečistá“ a pro svůj účel, kterému slouží, je považována za nejšpinavější místnost v bytě. Proto, aby energie „odpadu“ nepronikla do ostatních místností, musí být toaleta obzvláště pečlivě udržována v čistotě. I z praktického pohledu jsou toaleta a koupelna nejvlhčí místnosti v domě, takže zde existuje riziko vzniku toxických plísní, které mohou způsobovat nemoci. A jelikož se peníze bojí fyzické i duchovní špíny, musíte toaletu umývat co nejčastěji, jinak se vám peníze obloukem vyhnou.

Zdroj: Homify

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články