Kouzelná proměna minibusu v obytné auto v pouhých 4 minutách. Mladá dívka ji zvládla skoro sama

Cestování na divoko se těší čím dál větší oblibě. Díky obytným autům je tento druh cestování mnohem dostupnější. Upravit minibus není nijak těžké a zvládne to téměř každý.

i Zdroj fotografie: S vědomím Chriss A.
i Zdroj fotografie: S vědomím Chriss A.
i Zdroj fotografie: S vědomím Chriss A.
i Zdroj fotografie: S vědomím Chriss A.
i Zdroj fotografie: S vědomím Chriss A.
i Zdroj fotografie: S vědomím Chriss A.
Další 2 fotografie
Další 2 fotografie
                   

Ne každý může v dnešní době dosáhnout na hypoteční úvěr, aby si mohl pořídit vlastní bydlení. Vlastnit svůj malý kousek ráje je pro mnoho lidí těžko dosažitelným snem. Naštěstí existují způsoby, jak se osamostatnit a zažít mnohem více dobrodružství. Pořídit si můžete starý minibus nebo dodávku a tu postupně předělat na obytný vůz. Výsledkem bude minimalistické, ale útulné místo k životu, které vás nebude držet jen na jednom místě. Naopak můžete procestovat svět a být všude tak dlouho, jak se vám tam bude líbit. 

Přetvoření minibusu v obytné auto

Cesta za sny nebývá nikdy procházka růžovým sadem. Stačí však velké odhodlání se spoustou úsilí a tvrdé práce a máte téměř hotovo. I bez jakýchkoliv předešlých zkušeností si můžete vnitřek auta uzpůsobit podle své libosti. Během tohoto procesu se navíc naučíte spoustu nových dovedností, které se vám v životě budou hodit. Výsledný pocit, že jste to opravdu dokázali, bude o to lepší. Navíc do celého procesu dáte kus sebe a vše bude přesně podle vašich představ. Žádné kompromisy, jen to, co se vám líbí a co chcete. 

Jak z auta udělat obytný vůz

Než se pustíte do práce, chce to celý projekt důsledně naplánovat. Na internetu se dočtete spoustu článků od lidí, kteří už mají tuto přestavbu za sebou. Nebylo by tedy od věci se napřed inspirovat. Následně postupujte malými krůčky. Neočekávejte, že budete mít vše za chvíli hotové. Čeká vás spousta těžké práce a dlouhé hodiny plánování. Nejdůležitější je udělat první krok. Pořiďte si auto dostatečně velké pro realizaci všech svých plánů a pusťte se do práce. 

iZdroj fotografie: S vědomím Chriss A.

Vybavení obytného vozu

Při přestavbě obytného vozu jste limitováni místem, které máte k dispozici. Nezapomeňte, že pokud budete vůz zevnitř obkládat, výsledné místo se ještě zmenší. Rozmyslete si tedy, co vše uvnitř obytného vozu chcete mít. Se správně zvoleným vozem a dobře vyřešeným uspořádáním můžete uvnitř vytvořit příjemné zázemí. Pokud na střechu umístíte solární panely, můžete mít ve voze zajištěn i dostatek elektrické energie k napájení notebooku či mobilu. Dívka ve videu zvládla sama přetvořit minibus na obytný vůz za 32 měsíců.

Galerie

Další 2 fotografie
Další 2 fotografie

Jaké máte zkušenosti s obytným vozem vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články