Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky

Coca-Cola má širokou škálu využití v domácnosti. Lidé si její použití v domácnosti oblíbili a stále přichází s novými nápady.

i Zdroj fotografie: abcMedia
                   

Kdybyste dítěti dali na výběr mezi Coca-Colou a vodou, rozhodně si vybere první možnost. Nyní už však záleží jen na vás, jestli mu dovolíte pít sladkou limonádu, nebo ne. Pokud zrovna máte doma Coca-Colu, kterou u vás nikdo nepije, můžete ji vyzkoušet nalít do záchodu. Uvidíte, co to s ním udělá, budete velmi překvapeni.

Velmi jednoduchý způsob čištění

Nejprve si vezměte nějaký obyčejný hadr na utírání. Namočte si ho do Coca-Coly a jednoduše otřete všechna zrcadla. Díky limonádě navíc čistotu prodloužíte, protože prach se nebude tolik usazovat. Moc dobře víte, kolik cukru se v tomto nápoji nachází. V praxi to vlastně znamená, že na zrcadlo nanesete cukrový sirup. Působení bude podobné jako u glycerinu.

Skvrna na tričku

Komu se to ještě nestalo? Měli jste na sobě oblíbené tričko a o něco jste se zašpinili. V tom případě tričko ihned sundejte a na flek nalijte Coca-Colu. Poté nechte hodinu až dvě odležet. Zase zde hraje klíčovou roli cukr. Dokonce i skvrnu od trávy lze lehce odstranit tímto sirupem. Poté oblečení klasicky vyperte v pračce.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Coca-Cola do záchodu

Zbytek Coca-Coly můžete nalít do záchodu. Ano, zní to jako plýtvání, ale rozhodně to tak není. Pokud se vám objeví na toaletě šmouhy, tak nalijte limonádu pod okraj mísy. Dělejte to raději večer, protože je nejlepší to nechat působit přes noc. Ráno můžete jednoduše záchod omýt čistou vodou. Je to velmi jednoduché a účinné.

K čemu používáte Coca-Colu vy?

Zdroj: TheSpruce

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Mé srdce patří architektuře a designu, ozvláštnění webu ADBZ poutavými články a inspirativními nápady. Prostřednictvím mého obsahu objevíte nejnovější trendy, inovativní projekty a radu, jak propojit funkčnost s krásou. Jsem spolehlivou průvodkyní pro všechny milovníky architektury a designu, kteří hledají nové způsoby, jak oživit své domovy a prostory. Nechte se inspirovat nadšením a vstupte do světa tvůrčích možností.

Zobrazit další články