Mladý pár dokázal, že na věku a penězích nezáleží. Jejich chytrý domek za pár korun je živý důkaz

Ne každému se podaří si za život sehnat dostatek prostředků a času na to, aby si postavil dům. Pokud ale něco chcete, vždy se toho dá dosáhnout, čehož je důkazem i tento pár.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem The Monocle
                   

Dnešní doba je poněkud uspěchanější, než tomu bývalo a není již pravidlem, že by každý měl vlastní bydlení. Je vlastně docela těžké si v dnešní době pořídit za normální cenu byt. A o to více impozantní je, že tento mladý pár si ve svých letech mohl dovolit koupit rovnou dům. Sice není úplně největší, ale o to víc fascinující je.

Byl pro něj speciálně navržen a vyroben

Tohoto těžkého úkolu se statečně chytla společnost Wind River Tiny Homes a je třeba podotknout, že je zvládla na jedničku. Sídlu dali název Monokl a šířka domu je jen něco okolo tří metrů, aby se do něj dala umístit postel a vana. Z té vany mimochodem můžete krásně obdivovat okolní svět, jelikož je hned u ní umístěno obří okno. Celý prostor domu je laděn do teplého dřeva a protkán rustikálními prvky.

iZdroj fotografie: Se souhlasem The Monocle

V kuchyni si můžete povšimnout kombinace dřeva s bílou barvou a otevřených regálů a poliček. To vše slouží k optickému zvětšení a zútulnění celého prostoru. Vše je děláno přímo na míru tak, že si zde jste schopni uvařit lahodný oběd a přitom zbytečně nezabrat moc místa. To je velká výhoda při úklidu, jelikož zde nebude tolik bince. Ve středu kuchyně poté dominuje krásný dřez, který je celý ponechán v bílé barvě.

Obydlí dominuje kuchyně, zbytek ale také stojí za to

Zbývající části tvoří již jen obývák, který je s kuchyní samozřejmě propojen a již zmiňovaná koupelna. V obýváku si můžete všimnout modrého gauče, který svému okolí dodává pestrost a na první pohled krásně vynikne. Mezi další jedinečné prvky patří vlastní měděné zábradlí či vestavěný žebřík.

iZdroj fotografie: Se souhlasem The Monocle

Nachází se zde i vytahovací skříň s dřevěnou vazbou. Z obýváku vede přímá cesta do koupelny, která má krom dokonalé vany také dešťovou a ruční sprchu či plovoucí umyvadlo. Tvořena je obkladem z dubů a oblázkovou podlahou. Celková cena tohoto domu se pohybuje okolo jednoho milionu a 600 000 korun, což rozhodně není špatná částka.

Koupili byste si také takový dům a nebo jste spíše na klasiku?

Zdroj: Tiny Living

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
České matky se obuly do Simony Krainové kvůli výchově dětí. Jsou podle nich nevzdělané
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství