Anne Hathaway prodala své bydlení v New Yorku | adbz.cz

Nakoukněte do přepychového domova slavné herečky Anne Hathaway. Svou jednoduchostí vás pohltí

Hollywoodské hvězdy mají často několik bytů, které najdeme v New Yorku. Taktéž Anne Hathaway vlastnila apartmá v hodnotě 80 milionů korun na lukrativním Upper West Side.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tato herečka si prorazila svou cestu ke světové slávě filmem Deník princezny, ve kterém ztvárnila ošklivku, jež je ve skutečnosti princeznou. Anne Hathaway vlastnila, společně s manželem Adamem Shulmanem, bydlení v centru města na lukrativním newyorském Upper West Side. Jedná se o střešní apartmá se dvěma ložnicemi v hodnotě 3,5 milionu dolarů, což je v přepočtu bezmála 80 milionů korun. V současnosti už ale patří novému majiteli. 
Bydlení se soukromou terasou

Apartmá zabírá celé vrchní patro budovy z roku 1990, která se nachází na newyorské Upper West Side. Je velmi otevřené a prosvětlené přirozeným světlem. Největším trhákem je rozhodně střešní terasa, kterou má vlastník pouze pro sebe. Rezidence se nachází asi půl bloku od slavného Central Parku a byla postavena jako jedno z posledních soukromých bydlení v New Yorku.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Celebrity Real Estate (@housesofcelebs)

Zmiňovaná terasa je natočená na jih a rozhodně se nejedná pouze o vyhlídkové místo. Nabízí totiž jídelní prostor až pro osm osob, venkovní kuchyni a několik salónků. Je zdobena mnoha stromky a rostlinami s automatickým zavlažováním, nočním decentním osvětlením a audio sestavou. Toto bydlení má očividně nabízet hlavně posezení venku s komfortem, které mají hollywoodské hvězdy v oblibě.


iZdroj fotografie: Se souhlasem Emily Andrews

Nikde bohužel nebyly zveřejněny fotografie soukromé části domu, kterou Anne obývala. V prodejní nabídce rezidence se ale píše, že se zde nachází velké apartmá prosvětlené střešním oknem, dále šatna a dvě koupelny. V obou by se měla nacházet volně stojící designová vana. Bydlení by mělo být vytápěno podlahovým topením. Anne se svým manželem tento byt prodala v roce 2016 neznámému soukromému majiteli. 

Jak myslíte, že by mohla vypadat soukromá ložnice této hollywoodské hvězdy?

Zdroj: House of Celebs

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
DámskýDeník.cz
Když rozvedený muž zjistil, že jeho bývalá žena a dítě nemají co jíst, ihned běžel nakoupit. Na exmanželku čekala doma plná lednice
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin