Rozlučte se s nájmem. Okouzlující baráček jako z pohádky, za pár korun a bez dluhů, již může být realitou pro každého, jde příkladem mladá žena

Na rodinném pozemku farmy vyrostl nádherný tiny house. Malý domeček, ve kterém ale najdete vše, co potřebujete.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Ruby Alice Wheeler
                   

Mladá žena jménem Ruby strávila celé své dětství na farmě, na což má jednoznačně nádherné vzpomínky. Když přemýšlela o místě, kde by ráda trvale bydlela, farma pro ni byla jasnou volbou. Zvolila si jako obydlí fenomén dnešní doby – tiny house – a povedlo se jí vybudovat kouzelné místo, ze kterého čiší pocit domova, spokojenosti a pohodlí. Do interiéru vnesla také kus své duše tím, že použila materiály přímo z farmy. 

Design interiéru je velice dobře promyšlený

Pokud k Ruby zavítáte na návštěvu, budete okouzleni. Jakmile totiž vejdete dovnitř domu, upoutají vás dřevěné trámy, které rovněž pocházejí z farmy. Aby byl dojem útulného domova ještě intenzivnější, nechává Ruby po vnějších stěnách domku šplhat plazivé rostliny. Domek pak vypadá, jako by byl z pohádky. Kamna uvnitř jsou samozřejmostí a obložení z kaměnů na stěně okolo nich působí venkovsky. Kožešiny, kámen a spousta dřeva. 

iZdroj fotografie: Se souhlasem Ruby Alice Wheeler

Rustikální styl snoubený s nádechem boho prvků je prostě a jednoduše geniální. Přestože Ruby musela kvůli rozměrům domečku hodně přemýšlet, co kam přesně umístí, má dům vybavený velice vkusně a útulně. Interiér má sladěný také barevně. V domě rovněž nechybí dekorace ani květiny. Zahradu má mladá žena velice vytříbenou, protože se živí jako zahradnice a jde vidět, že co se povolání týče, je to člověk na správném místě. 

Tiny house pořídíte za velmi nízkou cenu 

Tyto malinkaté domky bývají do posledního detailu promyšlené, a to především z důvodu úspory prostoru. Často ve vybavení interiérů domků bývá nábytek na míru či jeho speciálně upravené kusy. Co se týká domů samotných, bývají konstruovány spíše do výšky, aby se ušetřilo na ploše pozemku a zároveň vznikl dojem prostorného a prosvětleného bydlení. K vytápění pak bohatě postačí menší krbová kamna. 

iZdroj fotografie: Se souhlasem Ruby Alice Wheeler

Rozloha tiny house domů se pohybuje mezi 20 až 96 metry čtverečními. Pořizovací cena takového domečku se pohybuje v průměru okolo 500 000 korun, pokud nevyžadujete extra luxus a postačí vám zlatá střední cesta. Ušetříte nejen na prostoru, ale také za práci. Ve většině případů si totiž tiny house staví sami majitelé svépomocí a nezřídka do něj vkládají kus své duše a umělecký talent. 

Zdroj: Tiny House

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jednodenní půst může mít výrazný pozitivní vliv na vaše tělo i mozek. Dokonce prý prodlužuje život
DámskýDeník.cz
DámskýDeník.cz
Při stavbě kadibudky narazil na železnou truhlu. Obsahem byl natolik zaskočen, že se o něj musel podělit se světem
Události247.cz
Události247.cz
EU ovládají oligarchové, kteří chtějí zničit menší členské státy, myslí si polský premiér. Vyzval k radikálnímu řešení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
V největších zvonech světa se ukrývá magická síla. Jeden nepřátelé raději zlikvidovali